Üniversite Taşıma

Türkiye’nin doğusundan batısına nakliyat hizmeti sunan İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız, evden eve nakliyat, ofis taşıma, depo taşıma, fabrika taşıma, banka taşıma, hastane taşımanın yanı sıra bir geniş hizmet alanına üniversite taşıma hizmetini de eklemiştir. Başarıdan başarıya koşan firmamız üniversite taşıma alnında profesyonellikle çalışma sürdürmektedir.

Üniversite bir eğitim kurumu olduğu ve bir çok fakülteden ve bu fakülteler içerisinde bir çok derslik, arşiv, öğretmen odaları, dekan odaları, arşivler, kitaplıklar, kütüphane, yemekhane gibi çok fazla alan barındıran üniversite taşıma için mutlaka ekspertiz hizmeti alınız.

Üniversite Taşımacılığı
Üniversite Taşımacılığı

Üniversite taşıma alanında ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermekteyiz.

Ekspertiz hizmeti, ücretsiz olarak müşterilerimize verdiğimiz bir hizmettir. Bu hizmetin verilme sebebi ise taşınacak alanın tespitinin yapılmasıdır. Yapılan tespit neden gereklidir derseniz, açıklayalım hemen size.. şöyle ki taşınacak malzeme ve eşyaların kontrol edilmesi önemlidir. Bunun sebebi ise taşınacak malzemeye uygun nitelikte araç teminatının yapılmasıdır.

Araç teminatı dışında eşya kalitesi ve hassasiyetine uygun nitelikte ambalaj malzemelerinin seçilmesi ve eşya miktarına ve eşya gerekliliklerine uygun nitelikte eleman teminatının yapılmasıdır. Ekspertiz hizmeti ile yapılan taşımalar daha sağlıklı gerçekleşmektedir.

Yapılan ekspertiz hizmeti sonucu bir ekspertiz raporu oluşturulmaktadır. Bu rapor odaklı hem müşteri hem de nakliyat firması

Üniversite Taşıma
Üniversite Taşıma

tarafından istenilen uygun bir tarih ve zaman dilimi seçilmektedir. Uygun görülen zaman diliminde taşıma işlemleri için gerekli olan ekipler, malzeme, araç veya araçlar yönlendirilip taşıma tarafımızdan profesyonelce yapılmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız bünyesinde bulunan tüm araçlar kendi özüne aittir.

Geniş araç filomuz ile talep ettiğiniz tüm nakliyat işlemlerini kendi araçlarımız ile yapmaktayız. Tüm araçlarımız kapalı kasalı dır. Araçlarımız üzerinde firma logomuz bulunmaktadır. Kesinlikle hiç bir taşeron firma ile alakamız ve çalışma durumumuz söz konusu değildir.

Evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmetleri için kullanılan ambalaj malzemeleri ile üniversite taşıma için kullanılan ambalaj malzemelerimiz farklıdır. Üniversite taşımacılığı için mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız malzemelerin eşya hasar alma oranını minimize etmesine özen göstererek taşımalarımızı sürdürmekteyiz.

 Akdeniz Nakliyat firması olarak üniversite taşıma hizmetlerini tamamıyla sigortalı ve garantili olarak sürdürmekteyiz.

Ayrıca Bakınız; Okul Taşıma

[]
1 Step 1
Nakliyat Talep Formu
Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue
Eşyanın alınacağı yer?
Eşyanın Alınacağı İl/İlçetrue
Eşyanın Alınacağı Tam Adrestrue
0 /
Eşyanın Gideceği Yer?
Eşyanın Gideceği İl/İlçetrue
Eşyanın Gideceği Tam Adrestrue
0 /
Previous
Sonraki
[/ fc]