Şehirler Arası Parsiyel Eşya Taşıma

Bir ev eşyasından az olan eşya veya eşyaların şehirler arası taşınma talepleridir. Şehirler arası nakliyat sevkiyatlarımız haftalık olarak programlanmaktadır. Parça eşya taşımanın bir diğer adı olan parsiyel taşıma taleplerinin yoğunlukta olduğu bölge daima Marmara ve Akdeniz Bölgeleri arası olmuştur firmamızda.. Tüm Türkiye’de şehirler arası parsiyel eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Parsiyel taşıma firmaları ihtiyaçlarınızda firma seçimi çok önemlidir. Firmanın açık ve net hizmet vermesi gerekmektedir. Eşyanın miktarına göre araçta yer ayarlanması ve ve eşyanın ne zaman alınıp ne zaman teslim edileceği önemlidir. Eşyalarınızın hangi firma ile taşınacağı, o firmanın kendisinin mi yoksa başka bir firma ile mi tattıracağı önemlidir. Bazı firmalar taşımayı kendilerinin yapacaklarını belirtip sonrasında anlaşmalı olduğu taşeron firma ile taşımalar yapmaktadır. Taşıma esnasında eşyalarınızın karışmaması önemlidir. Sizin eşyanız ile bir müşterinin eşyası birlikte gitmektedir. Bu sebeple parsiyel yük taşıma yapacak olan firmanın profesyonel bir firma olduğuna dikkat etmelisiniz.

Şehirlerarası Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Şehirler arası bekar eşyası taşıma, şehirler arası çeyiz eşyası taşıma, şehirler arası öğrenci eşyası taşıma, şehirler arası paletli malzeme taşıma, şehirler arası tek parça taşıma, şehirler arası parça ev eşyası taşıma,şehirler arası parça ofis eşyası taşıma

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız şehirler arası parsiyel eşya taşıma hizmetlerini verirken daima açık ve net hizmet vermekten yana olmuştur. Tek bir eşya taşıma gibi kolaylıkla yapılacak bir işlem değildir, bir kaç müşterinin eşyasının aynı araç ile taşınması, bu taşımanın organize edilmesi ve planlanması gerekmektedir. En iyi taşıma planlı taşımalardır.

Tüm parsiyel yük taşımacılık hizmetlerini sigortalı ve garantili olarak sürdürmekteyiz.

Parsiyel yük taşıma taleplerinde eşya miktarınız önemlidir. tek bir eşya taşınmayacak ise o eşyanın mutlaka eksper tarafından görülmesi gerekmektedir. Şehirler arası parsiyel yük taşıma taleplerinizi İstanbul çıkışlı ise İstanbul Anadolu yakası Maltepe ofisimizden, İstanbul Avrupa yakası çıkışlı ise Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa şubelerimizden eksper desteği sağlayıp uygun olan araçlar ile alımını sağlamaktayız.

Şehirler arası parsiyel eşya taşımacılık talebiniz Antalya çıkışlı ise Antalya’da bulunan şubemizden eksper yönlendirmesi yaparak,
İzmir çıkışlı parsiyel yük taşıma taleplerini İzmir şubemizden
Ankara çıkışlı parsiyel yük taşıma taleplerini Ankara şubemizden yürütmekteyiz. İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir parsiyel yük taşımacılığı taleplerinizi orada yer alan ofislerimizden diğer şehirler arası taşıma taleplerinizi ise merkez ofislerimizden yönlendirme yapmaktayız.