İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma

Bir ev eşyasından az olan eşyaların taşınma talebi olarak açıklanabilinir. Parça eşya sayılabilecek eşyalara örnek vermek gerekirse; halk arasında bekar eşyası olarak bilinen ev eşyasından az olan çok az eşyadan oluşan ev eşyalarıdır. Bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma, ofis eşyası taşıma, tek parça eşya taşıma, koltuk takımı taşıma, paletli malzeme taşıma, beyaz eşya taşıma, bir oda taşıma, koli taşıma, çeyiz eşyası taşıma, yazlığa eşya taşıma gibi gibi örnekleri çoğaltabiliriz.

Antalya İstanbul – İstanbul Antalya Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Antalya arası nakliyat
İstanbul Antalya arası nakliyat

Antalya’dan ve yol güzergahı üzerinde bulunan Burdur, Isparta, Afyonkarahisar, Kütahya, Eskişehir, Bursa, Alanya illerinden İstanbul Anadolu yakası ya da Avrupa yakasına olan parça eşya taşıma taleplerinin birleşmesinden oluşarak bir aracın dağıtıma çıkası olarak açıklayabiliriz. Aynı şekilde İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olarak ikiye ayırarak hizmet sunmaktayız. İstanbul’dan aynı yol güzergahından eşyaların alınıp Antalya’ya sevikatlar programlanır. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında bulunan Maltepe, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy ofislerimiz dışında Antalya nakliyat ofislerimizden destek alarak Antalya İstanbul parça eşya taşıma yürütmekteyiz.

Parça Eşya Taşıma Firmalarına Dikkat !

Antalya evden eve nakliyat
Antalya evden eve nakliyat

Parça eşya taşıma detaylı programlama isteyen bir hizmettir. Kesinlikle müşteriye karşı açık olunmalıdır. Birden çok eşya sevkiyatı yaptığımız için her müşteriye açık ve net bilgi vermemiz gerekmektedir. Eşyanın ne zaman alınacağı ve ne zaman teslimatın yapılacağı konusunda kesinlikle net olmalıdır. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız bu konuda tamamıyla açık ve net hizmet sunmaktadır. Tüm müşterilerine hizmet verirken en başta açık bir şekilde verilecek hizmetin nasıl ve ne şartlarda verileceğini net olarak müşteriye belirterek, konuşmalara istinaden karşılıklı nakliyat sözleşmesi imzalanarak hizmet sunulur.

Akdeniz Nakliyat firmamız, Antalya İstanbul parça eşya taşıma talepleriniz olduğu taktirde bilgi almak ve programımızda yer almak için iletişim numaralarımızdan iletişime geçebilir ya da sayfamızın hemen sağ tarafında bulunan ”nakliyat talep formu” ve ‘ücretsiz ekspertiz hizmeti” butonlarına tıklayıp formları doldurduğunuz taktirde sizi arayıp detaylı bilgi verebilmemiz mümkün.