Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri detaylı plan ve programla isteyen hizmetlerdir. Bunun nedeni ise tek araç içerisinde yer alan birden fazla müşteriye ait eşyanın bulunması, bu eşyaların zamanında ve eksiksiz teslimatın gerçekleşmesi gereklidir.

Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Süreçleri

şehirler arası parça eşya taşıma
şehirler arası parça eşya taşıma
  • Nakliyat planlaması, tek bir eşyanın programlaması daima daha kolaydır, Fakat burada söz konusu olan hizmetin bir den fazla eşyanın taşınması söz konusu bunun için mutlaka ekspertiz hizmeti veriyor ya da taşınacak olan eşya veya malzeme ile ilgili fotoğraf veya ebatları hakkında bilgi sahibi olmamız gerekmektedir.
  • Sevkiyat programlaması; eşyaların araç içine yerleştirilmesi, hangi eşyanın öncelikle alınacağı ve hangi eşyanın öncelikle teslim edileceği gibi müşteri isteklerinin göz önünde bulundurularak pr
  • Uygun araç seçimi, İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız geniş araç filosuna sahip olduğu için parça eşyaların toplamının hangi araca sığacağı önemlidir.  Büyük boy araç – Orta boy araç – Küçük boy araç – Tek parça eşya için araç
  • Sigortalı ve Garantili Nakliyat; tüm taşımalarımız garantili ve sigortalıdır. Anlaşmalı sigorta firmamız tarafından eşyaların değeri kadar sigorta yapılmaktadır.
  • Sözleşmeli Nakliyat, tüm taşıma hizmetlerini sözleşmeli olarak yürütmekteyiz.
  • Açık ve Net Hizmet; verdiğimiz hizmeti eksik ya da fazla değil, olduğu gibi anlatıp, anlattığımız gibi hizmet sunmaktayız.

Şehirler arası parça eşya olarak nitelediğimiz eşyalar; tek parça eşya taşıma, bekar eşyası taşıma, parça ofis eşyası taşıma, parça ev eşyası taşıma, yazlık eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma, bekar eşyası taşıma, beyaz eşya taşıma, ambar yük taşıma, kolili malzeme taşıma gibi eşyalar parsiyel eşya taşıma olarak taşına bilinir.

Sıralanan ve daha bir sürü sıralayabileceğimiz parça eşya taşıma hizmeti dahilinde olan taşıma talepleriniz için nakliyat firmamızı arayıp, nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.