Şehir İçi Villa Taşıma

Şehir içi villa taşımacılık hizmetleri için ekspertiz hizmeti sunmadan villa taşıma hizmetlerine kalkışmıyoruz. Çalışma prensiplerimizde de yer aldığı gibi açık ve net hizmet vermekten yanayız. Verdiğimiz hizmetin gereklerini, hizmete dahil olan ve ekstra hizmet bedeli talep ettiğimiz hizmetleri açık ve net bir şekilde müşterilerimize bildiriyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe önemli olan kavramlardan biri de zamandır. Zaman açısından planlı ve programlı çalışmalar sürdürerek nakliyat hizmeti veriyoruz. Özellikle şehirler arası villa taşıma hizmetlerinde zaman programlamasını müşterilerimiz ile yapmaktayız.

villa taşıma
villa taşıma

Talep etmiş olduğunuz ekspertiz hizmetleri için hiç bir ücret talep etmemekteyiz!

Ekspertiz hizmetini mutlaka almalısınız. Bunun sebebi ise eşyanızın miktarıdır. Villalar çok katlı olduğu için eşya yoğunluğunu tahmin etmemiz mümkün olmuyor. Bazen çok yoğun eşyaya sahip olan müşterilerimiz olurken zaman zaman az eşyaya sahip olan müşterilerimiz taşıma hizmeti talebinde bulunmuş oluyor. Sağlıklı bir taşıma hizmeti sunabilmek için oldukça fazla öneme sahip olan eksper raporu, nakliyat işlemlerinin planlı ve programlı olarak yürütülmesini sağlamaktadır.

Villa taşımacılık hizmetleri için kullandığımız araçların tümü kapalı kasalıdır. tüm araçlarımız İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamızın kendi özüne aittir. Araçlarımızın üzerilerinde firma logomuz bulunmaktadır. Kesinlikle hiç bir taşeron firma ile anlaşmamız ve çalışmamız söz konusu değildir. Tamamıyla evden eve nakliye hizmetlerini kendi araç ve ekiplerimiz ile yapmaktayız.

İstanbul’da bulunan İstanbul şehir içi villa taşıma ve İstanbul çıkışlı şehirler arası villa taşıma hizmetlerini vermekteyiz. İstanbul Anadolu yakası villa taşıma hizmetlerini Maltepe’de bulunan merkez ofisimizde İstanbul Avrupa yakası villa taşıma hizmetlerini Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa’da bulunan ofislerimizden yürütmekteyiz. Bunun dışında İstanbul şehirler arası villa taşıma hizmetlerini ve Antalya, İzmir ve Ankara’da bulunan ofislerimizden yürütmekteyiz.

Villa taşımacılık hizmetlerinin tümünü garantili ve sigortalı olarak yapmaktayız.

Eşyalarınızın taşıma esnasında veye taşınırken alabileceği hasar için yapılan tedbir amaçlı bir işlemdir. İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız, villa taşıma hizmet talebinizde sizlere memnuniyetle yardımcı olabilecek ve detaylı bilgi vermektedir.