Şehir İçi Rezidans Taşıma

Şehir içi rezidans taşıma hizmetleri veren firmamız özveri ile nakliyat hizmetlerini sürdürmektedir. Nakliyat sektöründe yıllardır bulunmasının sağladığı deneyim ve elde etmiş olduğumuz başarıların da etkisi ile nakliye firmaları arasında tavsiye edilen firmalar arasında yer alarak kısa zamanda öncü nakliyat firmaları arasında yer edindik.

Nakliyat hizmetleri verirken daima önceliğimiz müşteri memnuniyeti olmuştur. Müşteri odaklı çalışmalar sürdürerek müşteri isteklerine öncelik tanımışızdır. Deneyimimiz ne kadar fazla olursa olsun müşterilerimizin öneri, şikayet ve isteklerine kulak vermiş ve nakliyat alanında daima kendimizi iyileştirerek adımlarımızı atmayı hedefleyerek ilerlememizin vermiş olduğu ve vereceği faydanın ne kadar büyük olduğunun ve ilerlememizi sağlayacağının bilincinde olarak nakliyat hizmetlerini sürdürmekteyiz.

rezidans taşıma
rezidans taşıma

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız kendi bünyesinde bulunan kendi öz araçları ile şehir içi rezidans taşıma hizmetleri vermektedir. Tüm araçlarımız kapalı kasalı olup tümünün üzerinde firma logomuz bulunmaktadır. Şehir içi rezidans taşıma hizmetlerini İstanbul’da bulunan ofislerimizden organize etmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası rezidans taşıma hizmetlerini Maltepe’de bulunan ofisimizden, İstanbul Avrupa yakası rezidans taşıma hizmetlerini Gaziosmanpaşa ve Mecidiyeköy’de bulunan ofislerimizden yürütmekteyiz.

Yalnızca şehir içi rezidans taşımacılık hizmeti vermiyoruz elbette.. İstanbul şehirler arası nakliyat ve rezidans taşıma, İstanbul Antalya arası rezidans taşıma, İstanbul İzmir rezidans taşıma, İstanbul Ankara arası rezidans taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra tüm Türkiye’de ofis taşımacılık hizmetleri sunmaktayız.

Şehir içi rezidans taşıma hizmetlerini tamamıyla sigortalı ve garantili olarak yapmaktayız. Eşyalarınızın paketlemesini mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile yaparak eşya hasar alma oranını olabildiğince minimize ettikten sonra insan gücüne dayanan ve daima hasar alma olasılığı bulunan nakliyat taleplerinizin tümü nakliyat firmamız tarafından sigortalanmaktadır.

İstanbul içi rezidans taşıma alanında çok sayıda referansa sahibiz. Yıllardır sektörde olmamızın avantajı olarak yaptığımız işi genişleterek adımızı kolaylıkla duyurmamız dır. İstanbul’da Anadolu yakasında çok sayıda rezidans taşıma fırsatımız olmuştur. Şehir içi rezidans taşımacılık alanında sağlamış olduğumuz başarı ile çok sayıda rezidansın gerek toplu taşımaları gerekse bireysel taşımaları nakliyat firmamız tarafından başarı ile yapılmaktadır. Sizlerde rezidans taşıma hakkında detaylı bilgi, fiyat bilgisi veya ekspertiz hizmeti alarak daha sağlıklı bir taşma gerçekleştirmek isterseniz sizler için nakliye hizmeti vermekten gurur duyacağız.

Ayrıca bakınız; Villa taşıma