Piyano Taşıma – 444 0 734

Piyano Taşıma | Profesyonel Kurumsal Nakliyat

Taşımacılık ve Depolama sektöründe fark yaratan Akdeniz Nakliyat şirketi üst düzeyde sunduğu kaliteli hizmet anlayışla taşımacılık sektöründe lider konumda olarak sizlere tavsiye nakliyat firmaları arasında olan Akdeniz taşımacılık firması size profesyonel piyano taşımacılığı sunmaktadır. Piyano nakliye hizmeti her nakliyat firmasının sunacağı hizmet değildir. Nakliyat şirketimiz piyano taşımacılığı için özel ambalaj malzemeleri kullanmaktadır.
Piyano taşıma bataniyeli ile sarılır ve askılı kayış sistemiyle profesyonel taşınır. Nakliyat şirketimiz Kuyruklu piyano taşıma , Dijital piyano taşıma , Akustik piyano taşıma ve Piyano depolama hizmetleri için bize 444 0 734 nolu iletişim numarasından ulaşabilirsiniz.

Didim evden eve nakliyat
Piyano Taşımacılığı | Akdeniz Nakliyat

 

Piyano Taşıma Fiyat teklifi Al
Piyano Taşıma ücretleri genellikle sunulan kaliteli hizmet ile derecelendirilmelidir. Piyano nakliyat şirketleri arasında Akdeniz nakliyat size kaliteli hizmeti uygun fiyat garantisi ile birlikte sizlere sunmaktadır.

Piyano taşıma şirketimiz Akdeniz nakliyat şubelerimizin olduğu istanbul piyano taşıma , İzmir piyano taşıma , Ankara piyano Taşıma , Antalya piyano taşıma ve şehirler arası piyano taşıma hizmeti sunmaktadır. Her türlü görüş ve bilgi için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Akdeniz Nakliyat şirketi Türkiye genelinde kullanılan piyanoları araştırdık ve en çok tercih edilen piyanolar şu şekilde sıraladık ;
Alman Piyanoları: STEINWAY & SONS, C.BECHSTEİN, GROTRIAN STEINWEG, BLÜTHNER, CARLIBAH, ZIMMERMAN, KRAUS, SCHIMMEL
Avusturya Piyanoları: BÖSENDORFER – WİEN, HOFFMANN CZERNY
İngiliz Piyanosu: CHALLEN
Japon Piyanoları: YAMAHA, KAWAI
Amerikan Piyanoları: BALDWIN, CARL FISNER, WURLITZER; ACROSONIC
Rus Piyanoları: DITRICH FRERES, BELARUS, CAYKA, LİRİKA
Fransız Piyanoları: ERHARD, PLEYEL, GAVEAU
Romen Piyanosu: DOINA
Çekoslavak Piyanosu: PETROF
Polonya Piyanoları: CALICIA, LETNICIA

AKDENİZ NAKLİYAT EVDEN EVE TAŞIMACILIK
KURUMSAL PROFESYONEL PİYANO TAŞIMA
444 0 734

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir