Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşımacılık nedir?  sorusu sıkça karşılaştığımız sorulardandır, taşıma hizmetlerinde ekonomik fiyat fırsatları ile ev eşyalarından az miktarda olan bir kaç eşyadan oluşan aynı güzergaha taşıma hizmetleri olarak açıklarken daha detaylı aktarmak gerekecek olursak, Parça eşya taşıma; bir ev eşyasından daha az olan eşyalarınızın merkez ofisimiz İstanbul ya da Ankara, Antalya, İzmir de bulunan ofislerimizden koordine edilip nakliyat planlaması doğrultusunda aynı güzergahta taşınacak olan başka eşyalar ile taşınması anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin doğusundan batısına konumunuz neresi olursa olsun İstanbul Akdeniz Nakliyat firması hizmetleri dahilinde olan parça eşya taşıma, çoğunlukla çeyiz eşyası taşıma, yazlık taşıma, öğrenci eşyası taşıma ve bekar eşyası olarak nitelendirilen miktar olarak bir ev eşyasından az olan eşyalar veya evinizde bulunan eşyaların bir kısmının taşınma talepleri doğrultusunda oluşan taşıma hizmetidir.

Parça eşya taşıma konusunda en önemli konu olarak ekonomik fiyatı gösterebiliriz. Bir kaç eşyanın veya bir yığın eşyanın miktarı fark etmeksizin istekleriniz doğrultusunda kendi logolu araçlarımız ve bünyemizde çalışan elemanlarımız ile bu hizmeti sunmaktayız.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek parça eşya taşıma için eşya takip sistemi oluşturarak müşterilerimizin kolaylıkla eşyalarının teslimatının ya da hangi lokasyon da bulunduğunu anbean  izleyebileceği bir sistem ile müşterilerimizin gönül rahatlığı ile parça eşya taşıma hizmeti almalarını sağlıyoruz.

                                                                                                                                                                Parça eşya taşıma için nakliyat     planlamasının en doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Nakliyat planlanması yaparken İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız, müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmaktadır. 

Müşteri planlamasında aksama olmaması amacıyla daima net ve açık bilgiye önem verilmiştir. Parça eşya taşıma hizmeti; profesyoneller tarafından paketleme, monte- de monte ve hijyenik ambalajlama yöntemleri ile mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile emniyeti sağlanır. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması tarafından taşınan eşyalar tarafınıza belirtilen süre zarfında teslimatı gerçekleşmiş olur. Aksama söz konusu değilidir. Zamanı en verimli şekilde kullanan Nakliyat Firmamız Parça eşya Taşıma için kullanılan tüm araçlar kendi öz bünyemizde bulunan araçlardır. Parça eşya taşırken Nakliyat firmasının kendi aracı ile hizmet vermesine özen gösterin aksi taktirde eşyalarınız zarar görebilir.

Eşya taşırken taşeron firma seçiminde bulunmamaya özen gösteriniz. İstanbul Akdeniz Nakliyat güvencesi ile parça eşya taşıma hizmeti alarak zamanında teslimatlı, ekonomik fiyatlı, profesyonel ekipler tarafından taşınsın eşyalarınız.