Özel Eşya Taşıma Nedir?

Bir çok taşıma çeşidi vardır ve bu taşımaların tümü müşteri istekleri doğrultusunda yön bulur. Taşıma seçimlerini taşıma öncesi eşyaları eksper eden personel raporu sonu programlarız. Oluşturduğumuz programda tercih edilebilir birden fazla alternatif yer alır ve daima müşteri tercihi doğrultusunda organize etmekteyiz. Taşıma seçimleri arasında özel eşya taşıma, parsiyel eşya taşıma, kurumsal taşıma, komple ve parsiyel ticari yük taşıma ve bunlar da kendi aralarında ayrılırlar. Özel eşya taşıma nedir? sorusunun cevabı ise şöyle; tek bir araç içerisinde, tüm personellerin tek bir müşteri eşyası ile ilgilenip doğru bir şekilde taşıma planı oluşturmaktır.

Akdeniz Nakliyat firmamız talepleriniz doğrultusunda en iyi taşımayı sizler için organize eder.  Genellikle şehirler arası nakliye alanında tercihe dilen bir taşıma çeşididir. Taşıma öncesi ekspertiz hizmeti alan müşterilerimizin taşıma tercihleri, bütçeleri, eşya kalitesi, eşya yoğunluğu gibi unsurları göz önünde bulundurarak bir taşıma planı oluşturmaktayız. Taşıma planınında öncelikli unsur taşıma tarihidir. Taşıma tarihi olarak en kısa sürede taşınmasını isterse müşteri özel taşıma hizmeti almasını önermekteyiz.

Şehirler arası özel eşya taşımacılığı ; bir ilden alınıp başka bir ile taşınan eşyaların eşyayı alıp hiç beklemeden aracın yola çıkaran en kısa sürede teslimatının yapılması yönünde ki talepler yer alır. Özel taşımalar genellikle komple eşyası taşınan müşteriler için önerilir, aynı zamanda tek parça eşya veya bir kaç parça eşyam taşınsın isteyen müşterilerin de talep ettiği bir taşıma türüdür.

Özel Olarak Taşınması Gerekli Olan Eşyalar Nelerdir?

 • Değerli ve lüks olan mobilyalar
 • Antika eşyalar
 • Tarihi eserler
 • Piyano
 • Sanatsal değeri olan eşyalar (tablo gibi)
 • Büyük para kasaları
 • Fuar malzemeleri
 • Stant ve tanıtım ürünleri (ultra hassas olan ve bekletilmeyecek olan)
 • Müstakil daire
 • Villa

Bu ve bunun gibi eşyalar özel eşya taşımacılığı gerektiren eşyalardır. Bunun ile birlikte bebekli ve çocuklu olan ailelerin tercihi beklemeden eşyalarının taşınması ve kısa sürede yeni düzene geçmektir.

Fakat özel taşımalar için biz genellikle tek gün taşıma günü belirlemeyiz, çünkü tek gün çok fazla yorucu ve sıkıştırılmış bir taşıma olacaktır. Bunun yerine daha doğru bir taşıma gerçekleşmesi adına taşımayı minimum 2 günde gerçekleştirmek olacaktır. Birinci gün eşya paketleme ve ikinci gün eşya taşıma olarak organize edilir. Aynı zamanda 3 gün olarak da planlanabilir bu da eşya yoğunluğuna göre belirlenir.

[]
1 Step 1
Nakliyat Talep Formu
Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue
Eşyanın alınacağı yer?
Eşyanın Alınacağı İl/İlçetrue
Eşyanın Alınacağı Tam Adrestrue
0 /
Eşyanın Gideceği Yer?
Eşyanın Gideceği İl/İlçetrue
Eşyanın Gideceği Tam Adrestrue
0 /
Previous
Next

Özel Eşya Taşıma Nedir?” te bir düşünce

 1. Pingback: Evden Eve Nakliyat Planlaması Nasıl Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir