Otel Taşıma

Otel Taşıma, evden eve nakliyat veya ofis taşıma hizmetlerinden çok farklı olan otel taşıma hizmeti için ayrı ekip ve ekipmanlar gerekmektedir.

Maliyeti yüksek olan bu taşıma hizmeti için İstanbul Akdeniz Nakliyat firması ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktadır. Her odasında bulunan eşyalar, restoran, bar, snack bar, pool bar ve otelde bulunan idari kısım yani ofis taşıma hizmetlerini da dahil ettiğimizde çok sayıda hizmeti tek alt başlıkta toplamış oluyoruz. Otel taşıma hizmetlerinde sağlam bir referans geçmişine sahip olan İstanbul Akdeniz Nakliyat firması güvencesi ile otel taşıma hizmeti alınız.

İstanbul Antalya arası otel taşıma firmaları
İstanbul Antalya arası otel taşıma firmaları

Otel taşıma sağlam bir nakliyat planlaması gerektirmektedir. Bunun için İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması ücretsiz ekspertiz desteği sağlayarak zaman kavramını ön planda tutarak minimum sürede maksimum verim alabilme gayesindedir. Otel taşıma hizmetlerinde Nakliyat Planlaması oluştururken bir işletme için öncelikli olarak zaman programlanması yapmaktadır. Daha sonra bir taşıma planı yapılarak gelecek eleman sayısı ve gelecek olan ekipmanların programlanması yapılmalıdır.

Otel taşıma da araç seçimi oldukça önemlidir. Kapalı kasa araçlar yetersiz kalabiliyor bunun için açık kasa araçlarda firmamızda mevcut bulunmaktadır. Nakliyat sektörü teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin insan gücüne dayanmaktadır, fakat gelişen teknoloji ile asansörlü nakliyat hizmeti doğrultusunda tamamıyla insan gücüne dayanan nakliyat sektörünün insan gücüne dayanan etkisi biraz daha azaltılmıştır.

Akdeniz otel eşyası taşıma
Akdeniz otel eşyası taşıma

Asansörlü nakliyat ile taşıma daha verimli hale getirilirken zamandan kazanmak mümkün olmuştur. Yüksek otel binalarında binanın kendi asansörü eşya taşımaya elverişli olmayabiliyor. Otel taşımalarında dış cephe asansörlü nakliyat tercih ederek zamandan kazanmış oluyoruz.

Otel odalarının taşıması için ayrı ekip, restoran ve bar gibi F&B departmanın taşınması ayrı, House Keeping departmanı ekipmanlarının

İstanbul şehirlerarası otel taşımacılık
İstanbul şehirlerarası otel taşımacılık

taşınması ayrı, F&B depolarının taşınası ayrı, Teknik servis departmanın ekipmanlarının taşınması ayrı, otel idari bölümü olan ofis taşıma için ayrı , Front Ofis departmanın taşınması ayrı olarak planlanarak taşınması yapılmaktadır. Her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapan ülkemizde özellikle Akdeniz ve Ege Bölgelerinde çok sayıda otel bulunmaktadır. Deniz-kum-güneş turizminin yanı sıra özellikle İstanbul’da şehir otelciliği gelişim göstermektedir. İstanbul Avrupa yakasında neredeyse adım başı otel ile karşılaşmaktayız.

Turist getirisi fazla olan turizmin daima gelişim gösterdiği ülkemizde çok sayıda bulunan otellerin taşınmasında firmamız gerekli ekip ve ekipmanlara sahiptir.

Otel taşıma alanında hizmet almak istediğinizde firmamızdan randevu alarak detayları koşabilir ve sağlıklı bir çalışma gerçekleştirebiliriz.