Otel Taşıma

Her yıl çok sayıda turiste ev sahipliği yapan ülkemizde özellikle Akdeniz ve Ege Bölgelerinde çok sayıda otel bulunmaktadır. Deniz-kum-güneş turizminin yanı sıra özellikle İstanbul’da şehir otelciliği gelişim göstermektedir. İstanbul Avrupa yakasında neredeyse adım başı otel ile karşılaşmaktayız. Zaman zaman otel eşyası taşınması ihtiyaçları olabiliyor. 

otel eşyası taşıma
otel eşyası taşıma

Otel taşıma da profesyonel bir nakliyat planlaması gerektirmektedir. Bunun için İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması ücretsiz ekspertiz desteği sağlayarak zaman kavramını ön planda tutarak minimum sürede maksimum verim alabilme gayesindedir. Nakliyat planlaması oluştururken bir işletme için öncelikli olarak zaman programlanması yapmaktadır. Daha sonra bir taşıma planı yapılarak gelecek eleman sayısı ve gelecek olan ekipmanların programlanması yapılmalıdır.

Kapalı kasa araçlar yetersiz kalabiliyor bunun için açık kasa araçlarda firmamızda bulunmaktadır. Nakliyat sektörü teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin insan gücüne dayanmaktadır, fakat gelişen teknoloji ile asansörlü nakliyat hizmeti doğrultusunda tamamıyla insan gücüne dayanan nakliyat sektörünün insan gücüne dayanan etkisi biraz daha azaltılmıştır.  Asansörlü nakliyat ile taşıma daha verimli hale getirilirken zamandan kazanmak mümkün olmuştur. Yüksek otel binalarında binanın kendi asansörü eşya taşımaya elverişli olmayabiliyor. Otel taşıma süreçlerinde, dış cephe asansörlü nakliyat tercih ederek zamandan kazanmış oluyoruz.