Okul Taşıma

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız okul taşımacılığı konusunda daima en iyi hizmeti sunmayı amaçlar. Bu sebeple nakliyat firmamız daima kendini iyileştirmenin gayesinde olmuştur. Taşımacılık firmamız tüm nakliyat hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan araçlar ile yapmaktadır. Firmamız geniş kapsamlı araç filosuna sahiptir. Tüm araçlar İstanbul Akdeniz Evden Eve Nakliyat Firmamızın kendi özüne aittir. Araçların hepsi kapalı kasalı ve araç üzerlerinde firma logosu bulunmaktadır.

Nakliyat firmamız hem şehirler arası nakliyat hem de şehir içi nakliyat hizmetlerini tüm Türkiye’de vermektedir. Bu sebeple ambalaj malzemeleri konusunda oldukça hassas davranmışız dır. Tüm ambalaj malzemelerimiz mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız ambalaj malzemeleri öncelikle streçlemek sonrasında havalı pat pat naylon kullanarak emniyete alıyoruz. 

okul eşyası taşıma
okul eşyası taşıma

Okul taşıma konusunda oldukça hassas olduğumuzu belirtmek isteriz. sebebi eğitim kurumu olmasıdır. Eğitim kurumu olması şöyle bir gereklik oluşturuyor, zamanın çok fazla önem arz etmesidir. Zamanın proglanması gerekmektedir. Bu da ancak ekspertiz hizmeti ile sağlanabilinir. 

Nakliyat firmamız okul taşıma hizmetleri için ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermektedir.  Verdiğimiz ekspertiz hizmeti sonucu bir ekspertiz raporu oluşturarak zamanı en verimli nasıl kullanabiliriz en pratik ve en profesyonel hizmeti nasıl sunabiliriz, bunun için çalışmalar sürdürmekteyiz. 

Okul Eşyası Taşımacılığı Yapılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

→ Okul içerisinde bulunan tüm öğrenci sıraları, masaları ve öğretmen masa ve sandalyeleri paketlen melidir.

→ Öğrenci ve öğretmen masaları dikkatlice paketlen melidir.

→ Çizilmeler ve hasar almalara karşı havalı patpat naylon kullanılmalıdır.

→ Bilgisayarlar, monitörler, klavyeler profesyonelce paketlenip taşınmalıdır.

→ Öğretmenler odasında bulunan mobilyalar farklı bir araçla taşınmalıdır.

→ Kütüphane bölümündeki mobilyalar ve kitaplar ayrı ayrı paketlen melidir.

→ Varsa laboratuvar malzemeleri kimyasal maddeler vb. maddelere dikkat edilerek ve ayrı bir araç ile taşınmalıdır.

→ Tüm okul demirbaşları (Atatürk büstleri, portreler, panolar) ambalajlanarak dikkatli bir şekilde taşınmalıdır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız uzun yıllar nakliyat sektöründe bulunmasından dolayı kazanmış olduğu deneyim ve alt yapıdan ötürü nakliyat alanında profesyonelleşmiştir. Her müşterinin kazandırdığı deneyim ve kazanımları sonucu yönlendirme ve iyileştirmeler yaparak nakliyat sektöründe ki varlığımızı sürdürmekteyiz.

Sizlerde profesyonel hizmet almak isterseniz firmamız iletişim numaralarından ulaşım sağlayabilirsiniz..

Ayrıca Bakınız; Dershane Taşıma