Ofis Taşıma & Ofis Depolama | Akdeniz NAKLİYAT Güvencesiyle | 444 07 34

Kurumsal Ofis Taşımacılık & Depolama Hizmeti
Evden eve Taşımacılık sektöründe çeyrek yüzyıl aşkın süredir hizmet veren nakliye şirketimiz ev taşıma hizmetinde gösterdiği üstün performansı ile tavsiye edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.Bu başarısı ile müşterilerimiz arasında ev taşıma işlemindeki mutluluğu ofis taşımaada sürdürmek isteyen müşterilerimiz yine bizi tercih etmektedir. Akdeniz evden eve nakliyat olarak çalışma felsefemizde en iyi reklam müşteri tavsiyesi olduğunu bilmekteyiz.Bu doğrultusunda hareket eden firmamız müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermektedir.
Müsterilerimiz ofis taşıma işleminde bizi tercih ederek onlara %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

parsiyel eşya taşıma

AKDENİZ NAKLİYAT Ev Ofis Parçaeşya Taşımacılık & Depolama hizmetleri

Şehir içi & şehirler arası kurumsal ofis taşımacılık

Yapılacak olan şehir içi nakliye veya şehirler arası nakliye hizmetleriyle sizlerin hizmetinde olan Akdeniz nakliyat şirketi ; titiz özverili planlı profesyonel bir çalışma prensibi ile işlerini daima güvenilir hızlı ve kaliteli yapmaktadır

Nakliye şirketimiz taşıma planlamasına büyük bir önem vermekteyiz.Bu planlama sizlerle paylaşılır ve size taşıma sürecinde anlık şeffaf bilgi sunulur.
Adrese teslim edilen tüm eşyalar firmamız adına altında güvenceye almaktayız . Birçok müşteri diğer firmaların yüksek meblağ karşılığında taşıma hizmeti verdiğinden şikâyet etmektedir. Akdeniz kurumsal nakliyat şirketi olarak daima iyi hizmet ve uygun fiyat seçenekleriyle sizlerin istek ve görüşlerinize göre hizmet vermeye devam edecektir.

Şehir içi veya şehirler arası nakliye taşımacılığı için tüm yetki belgelerine sahip olarak kurumsal ofis taşıma hizmetini size sunmaktadır. Sizlere en iyi nakliye hizmetini vermek için uğraşan firmamız, tüm modern eşyalarınız için de nakliyat hizmeti vermektedir.

Siz değerli iş ortaklarımızda ofis taşımacılığı hizmetlerinden faydalanmak isterseniz tek yapmanız gereken 7 gün 24 saat hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak irtibat gecip geniş ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası ofis Taşımacılık

Ofis eşyalarınız uzman ve deneyimli ekiplerimiz tarafından profesyonelce taşınmaktadır.Zamanında Teslimat ile
Ofis taşıma işleminiz belirtilen zaman diliminde gerçekleştirilerek maddi ve iş kayıpları yaşamanız önlemekteyiz.
Kurumsal firmalara özel indirimler sunarak
Ofis taşımanızda yetkili bir nakliye firmamız taşımanın tüm aşamalarını takip ederek sizlere yardımcı olmaktadır.

Kurumsal Ofis büro taşıma talepleri için anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile iskontolu taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Kurum içi nakliye, kurum içi ev taşıma, ofisten ofise taşıma, ofisten ofise parça eşya taşıma, paletli malzeme taşıma, personel ev taşıma gibi kurum içi taşımacılık taleplerinizi firmamız size 7 gün 24 saat kesintisiz sunmaktadır.

Kurumsal firmalara arşiv depolama, Evrak depolama ve her türlü depolama hizmeti sunmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kurumlara özel indirim uygulamaktayız.
Kurumsal firmalara Araç kiralama seçenekleri sunan nakliye şirketimiz müşterilerine karşı her zaman geniş seçenekler sunmaktadır.
AKDENİZ NAKLİYAT ŞİRKETİ LTD.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir