Ofis Taşıma – İş Yeri Taşımacılığı Korona Virüs Süreçleri

2019 yılının son ayında ortaya çıkıp tüm Dünyayı etkisi altına olan Covid-19 pandemisinden muhakkak haberiniz vardır. Bu sebeple uzun süredir evlerinizde izole oluyorsunuzdur. Kendimizin ve çevremizde ki insanların hayatlarını tehlikeye atmamak için daima minimize hareketler ile sürdürülen bir yaşama sahibiz. Fakat hayatlarımız bir şekilde devam ediyor ve bunu sürdürmek gerekliliğindeyiz.

Zorunlu kaldığımız durumlarda hem ev taşıma veya ofis taşıma alanında hizmet almamız gerekli olan durumlar olabilir. Bu durumlar için nakliyat firmamız hem şehir içi hemde şehirler arası nakliyat alanında faaliyet göstermektedir.

Nakliyat Firmaları Nasıl İzole Olur ?

Korona virüs süreçlerinde dışarıdan aldığımız tüm hizmetleri kendimiz görmek mecburiyetinde kaldık fakat nakliyat alanında kendimizin bunu yapması kolay olmayan işi daha da zor kılacaktır. Bu sebeple bu alanda kurumsal nakliyat firmalarından destek almanız önerilir.

Korona virüs sürecinde Akdeniz Nakliyat firmamız personellerinin tümünü tulum, maske ve eldiven ile çalıştırmaktadır. Tüm araç ve ekipmanlarımız her taşıma sonrası izole edilerek 24 saat boyunca bekletilir. Takip eden bir sonra ki gün nakliye hizmeti için kullanılır. Bu da tamamı ile izole olmasını sağlar ve sağlıklı bir taşıma gerçekleştirir.

 

Corona Virüs Sürecinde Şehirler Arası Ofis Taşıma Hizmeti Veriliyor mu?

Elbette korona virüs sürecinde evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız ofis taşımacılığı hizmetlerini de hem şehir içinde hemde şehirler arası ofis taşıma hizmeti olarak sürdürmektedir.

Fayda sağlayacak bir diğer bilgi ise; hem şehir içinde hemde şehirler arasında parsiyel (parça eşya) taşıma hizmetleri sağlanmaktadır.

Ayrıca korona virüs süresince şehirler arası taşınma izni nasıl alınır, elektrik, su, doğal gaz abonmanlığı hakkında bilgi almka isterseniz; Şehirler arası taşınma izni nasıl alınır? sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Covid-19 Süresince Eşya Depolama Nasıl Oluyor?

Nakliyat hizmetleri kapsamında aldığımız önlemeler eşya depolama alanında da alınmaktadır. Bu zor günlerde fazladan kira vermektense ailelerinin yanına veya arkadaşına taşınarak kira ödeme derdinden kurtulmak isteyen bir çok müşterimiz tarafından tercih edilen korona da eşya depolama hizmeti için her müşteri eşyası ayrı ayrı muhafaza edilir. Depolanabilir eşyalar ve depolama koşulları için; İstanbul Eşya depolama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir