Ofis Taşıma Fiyat Hesaplama

Ofis taşıma; çalışma alanınızın, iş yerinizin, büronuzun bulunduğunuz yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde çalışma alanınızın boyutu, alını küçükte olsa büyükte olsa profesyonel hizmet almanız gerekir. Küçük ola ofislerde problem olmayabilir belki de ama büyük çaplı ofislerde, holdinglerde ofis taşıma şirketlerinden destek alınmalıdır.

Ofis Taşıma Şirketleri Fiyatları Hesaplama

Ofis taşıma fiyatları elbette ofis taşıma şirketlerine bağlı olarak değişmektedir. Ofis taşıma firmaları fiyatlarını temel olarak iki başlık altında toplayabiliriz. Birincisi firmalara bağlı olarak değişir diğeri ise taşınacak olan ofis belirler. Taşınacak olan ofise göre değişiklik gösteren ofis taşıma fiyatını net bir şekilde hesaplanamaz fakat hesaplarında etkili olan unsurları sıralayabiliriz.

ofis taşıma
ofis taşıma

Ofis Taşıma Fiyatlarının Hesaplanmasında Etkili Unsurlar

  1. Taşıma alanının büyüklüğü
  2. Taşınacak iş yerinin kaç katlı olduğu
  3. Taşınacak olan iş yerinde ki eşya yoğunluğu
  4. Arşiv ve depo eşyalarının yoğunluğu
  5. Demirbaşlı eşyaların miktarı
  6. Kaç araba ile taşınacağı
  7. Kaç eleman ile taşınacak eşya olduğu
  8. Ufak tefekler için kaç gün yeterli olur
  9. Ne kadar malzeme gerekli olur
  10. Sigorta bedeli ( eşya miktarına ve kalitesine göre şekillenir ) belirleme

Şeklinde sıralanabilir. Ancak nakliyat şirketleri fiyatları arasında büyük farklar görebiliriz. Bir firma 1.000 TL fiyat verirken diğer firma 5.000 TL fiyat verebilir ve hatta 15.000 TL fiyat veren ofis taşıma şirketleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Önemli olan aslında taşıma bedeli olmamalıdır. Taşıma firmasının verdiği güven ve kaliteli hizmet ön planda olmadır. Elbette fiyat önemlidir ve etkisi vardır seçimlerimizde fakat doğru bir seçim yapmak yalnızca fiyat uygunluğu ile sağlanmaz.

Firmalar arasında fiyat farklarının büyük olmasının sebebi ise verilen hizmet kalitesi ile doğru orantı dadır. Hizmet kalitesinin ortaya çıkma nedeni aslında tek bir nedene bağlamak olmaz çünkü nakliyat özellikle ofis taşıma tümü ile bütünü ile organize edilerek en doğru hizmeti ortaya çıkarmak için yapılan işlemlerin tümüdür.

Ofis taşımacılığı ise büyük bir organizasyon gerektirir. Bu organizasyon doğru yönetildiğinde ise ortaya hasarsız ve memnuniyet oranı yüksek olan taşımalar çıkmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız verdiği taşıma hizmetlerinde memnuniyeti ön planda tutarak daimi olarak müşterileri ön planda tutmayı hedefleyerek taşımaları yürütür. İş yeri taşımacılığı fiyatları ise Akdeniz Nakliyat firmamızdan ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunarak iş yeriniz için fiyat talebi oluşturmaktayız.