Nakliyat Platformları ve Kimliği Belirsiz Nakliyat Şirketleri

Evden eve nakliyat, ofis taşıma ve eşya depolama hizmetlerini yıllardır sürdüren, emek veren ve gerçek anlamda bir şirket olarak faaliyet gösteren nakliye firmalarının emeklerinin neredeyse tümü E nakliyat ve armut gibi platformların eline geçmiş durumdadır.

Nakliyat platformları, hizmet talep eden kişilerin kişisel bilgilerini oluşturarak firmalardan talep ettiği hizmet alanında fiyat teklifi beklemesi ve bu teklifler doğrultusunda en uygun olanı seçerek hizmet almasıdır. Aslına baktığımız zaman bu hizmet politikası ile doğru ilerlemesi günümüz yoğun çalışan insanları için iyi bir gelişme olmuş ve girişimci bir adımdır. Fakat bunun doğru şekilde yapılması gereklidir. Çünkü baktığımız zaman platforma üye olan neredeyse hiçbir nakliyat şirketi bir belge ve yetki sahibi olmamakla birlikte vergi mükellefi değildir. Çoğunun komisyonculuk yapmak maksatlı bulunduğu bir platform üyeliğidir.

Şöyle ki; armut ve E nakliyat platformları zaten hizmet talebi olan müşterinin kendi kişisel bilgileri için nakliyeciden veya kamyoncudan veya komisyoncudan bir komisyon talep eder, müşterinin talepleri onaylaması durumunda ise anlaşma bedelinin bir kısmını yine anlaşma yapan kişiden almaktadır. Böylelikle iş alınsa da alınmasa da armut ve E nakliyat her halükarda kazanç elde etmektedir.

PLATFORMLARDA Kİ HAKSIZ REKABET!

Çoğunun merdiven altı firma, kamyoncu veya komisyoncu kişilerin bulunduğu Armut ve E nakliyat pazarı tamamı ile kendilerinin kazanması üzerine programlanmıştır. Konu ile ilgili benzer sorunların yaşandığı bir başka durum için ele aldığımız makaleye göz atmak isterseniz; Nakliyenin Madrabazları !

Her birinin birbirinden kıymetli olan eşyalarınızı,en özelinizi belirsiz ve yalnızca ticari kazanç hedef edinen platformlar ve o platformlarda bulunan merdiven altı firmalara, sözü özü belli olmayan kişilere teslim etmeyiniz !

Evden eve nakliyat hizmetleri ihtiyaçlarınızda eski yöntem olan yakınlarınıza sormayı tercih ediniz, yakın çevrenizde muhakkak evini taşımış ve tavsiyesini alabilecek yakınınız olacaktır, onlara danışın ve tavsiyelerini alın. Tavsiyesini alabilecek bir yakınınız yok ise kendimizi arama motorlarında karşımıza çıkan yüzlerce nakliyat şirketi ile karşı karşıya buluruz…

İstanbul’da Tavsiye Edilen Evden Eve Nakliyat Firmaları ve tüm Türkiye’de faaliyette olan tavsiye edilen şehirler arası nakliyat şirketleri arasında seçimde bulunmanız ve bulduğunuz nakliye şirketini detaylı inceleme araştırma hakkına sahip olursunuz.

Evden Eve Nakliyat hizmeti almak için size tavsiyede bulunarak öneri alacağınız bir nakliye şirketi yok mu?

Bulduğunuz nakliyat şirketleri hakkında tüketici yorumlarına göz atmak isterseniz sikayetvar.com web sitesinden bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde Armut ve E nakliyat hakkında da bilgi alarak karar verebilirsiniz.

E Nakliyat Şikayetleri

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sikayetvar.com/enakliyatcomtr/amp

Armut Şikayetleri

https://www.google.com.tr/amp/s/www.sikayetvar.com/armut/amp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir