Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma taleplerinize profesyonel çözüm ortağınız Akdeniz Nakliyat Firmamızdan destek alarak memnuniyet odaklı ofis taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Yalnızca Nakliyat Firmamız ile anlaşma sağlamanız yeterli olacaktır. Geri kalan tüm işlemler İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamızın kadrolu ve alanında uzman olan elemanları tarafından profesyonelce yapılmaktadır.

Biz İstanbul Akdeniz Nakliyat firması olarak yılların oluşturduğu tecrübeye güvenerek verdiğimiz hizmetin arkasındayız. Ofis taşımacılığı alanında profesyonel destek sağlayarak ofis taşımacılığı alanında profesyonelliğimizi koruyoruz.

https://www.istanbulakdeniznakliyat.com/ofis-tasimacilik/
Ofis taşıma
https://www.istanbulakdeniznakliyat.com/ofis-tasimacilik/
ofis taşıma İstanbul

 

 

 

 

 

 

 

Ofis taşımacılık hizmeti almak istediğiniz taktirde ilk önce firmamız müşteri temsilcisinden ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunun. Ekspertiz raporu sonucu yapılan bir nakliyat hizmeti çok daha sağlıklı olacak ve aynı zamanda planlı programlı olacaktır. Bunun bize ne gibi bir faydası var dediğiniz duyar gibiyiz o halde hemen yanıtlayalım.

Ofisinizde bulunan eşya miktarına göre araç ve eleman yönlendirilmesi yapılacaktır. Araç seçiminde iş yerinizin konumu oldukça önemlidir.

Büyük araç yanaşabilir mi?

Küçük araçla yapılabilinir mi?

Orta boy araç tam olur mu eşyalar için?

yoksa iki sefer mi yapılacak?

Ya da taşımayı 2 güne mi böleceğiz?  gibi bir çok sorunun cevaplanması ve en doğru işin en kısa zamanda yapılması planlanmaktadır. Sizlerde zamanımız kıymetli diyorsanız, Nakliyat firmamızdan ücretsiz ekspertiz desteği için randevu oluşturabilirsiniz.

Biz verdiğimiz hizmetin garantisini veriyoruz. Bu zorlu çalışma alanında ultra profesyonellik isteyen ofis taşımacılığı için özel eleman kadromuz ile hizmet sunmaktayız.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde paketleme teknikleri oldukça önemlidir. Ofisinizde bulunan pc, fax, yazıcı gibi hassas niteliklere sahip olan makinelerin özenle paketlenmesi ve korunaklı ambalaj malzemeleri ile muhafaza etmeniz faydalı olacaktır. Aksi taktirde bu hassas olan malzemelerin hasar alması oldukça olağandır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız kurumsal taşıma hizmetleri için mukavemeti en yüksek ambalaj malzemeleri kullanmaktadır.

Siz müşterilerimiz, ofis taşımacılığı hizmeti talepleriniz doğrultusunda bizler derhal ücretsiz ekspertiz hizmetleri doğrultusunda profesyonel destek sağlayarak sizin için en doğru nakliyat planlamasını oluşturarak ofis taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız.

Ayrıca kurumsal ofis taşıma ile ilgili sizlere fayda sağlayabilecek diğer yazılarımız;

Ofisimiz Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim ? Ofis Taşıma Fiyat Hesaplama Ofis Taşıma da Nakliyat Firması