Kamyon & Kamyonet Kiralama | Akdeniz Nakliyat 444 07 34

Kamyon Kamyonet Kiralama Hizmetleri
Akdeniz Nakliyat şirketi kurumsal ev ofis parçaeşya taşımacılık ve Depolama hizmetini 1970 den beri müşterilerine sunan firmamız her zaman sizlerden gelen görüşlerinizi ve isteklerinize göre hareket ederiz. Geniş araç filomuz ile hiç eskimeyen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız devam ediyor. Bu doğrultuda müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda kamyon veya Kamyonet kiralama hizmeti vermektedir.

Akdeniz Nakliyat Ev Ofis Parçaeşya Taşımacılık  & Depolama  hizmetleri 

İster Kamyon İster Kamyonet

Taşımacılık Sektöründe en geniş araç filosuna sahip olan Akdeniz taşımacılık şirketimiz  taşımacılık sektörünede her zaman öncü bir girişim olarak kamyon ve kamyonet kiralama hizmetine giriş yapmıştır.

ister kamyon ister kamyonet olsun hangi çeşidi tercih ederseniz edin ister günlük ister haftalık ister aylık veya yıllık olarak tercih edebilirsiniz . Her konuda uzman olan ve müşteri memnuniyetini odaklı çalışan firmamız sizlere gerekli konularda geniş ve detaylı bilgi vererek her konuda size destek sağlamaktadır. İsteğe bağlı olarak elaman desteğide sunan firmamız anlaşıldığı takdirde anlık kiralama yapmaktadır. . Kamyon ve kamyonet kiralama işlemlerinde firmamız sizlere hızlı bir şekilde kesin çözümler üretmektedir.

Araçlarımızın tamamı kapalı kasa ve isteğe göre araç temin edilmektedir. Muhtelif tonajlarda kiralık kamyonlarımız vardır.Seferlik ihtiyaçlarınızda da bizden bir nakliye firması olarak faydalanabilirsiz.Kamyon kiralamada kiralık kamyonlarımız isteğe göre şöförle birlikte kiralanmaktayız.

İsmini  veremediğimiz firmalar da tonajlarda araçlarımız  bulunmaktadır. Geniş  detaylı bilgi için  müşteri  hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Referanslar ile size sunum yapılacaktır.

Akdeniz Nakliyat Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir