İş Yeri Taşıma

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız iş yeri taşıma hizmetlerini Anadolu Yakası işyeri taşıma ve Avrupa yakası işyeri taşıma olarak İstanbul ilinde iki ayrı bölgede yürütülmektedir. İstanbul içi işyeri taşıma talepleriniz olduğu taktirde Anadolu yakasında ise iş yeriniz Maltepe’de bulunan ofisimizi arayabilir. Avrupa yakasında ise iş yeriniz Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa’da bulunan ofislerimizden yardım alabilirsiniz.

İstanbul ofis taşıma firmaları çok sayıda olmalarına rağmen, profesyonel ofis taşıma hizmeti verebilen firma çok az sayıdadır. 

işyeri taşıma kampanya
işyeri taşıma kampanya

İstanbul dışında ki iş yeri taşıma taleplerinizi ise Antalya, İzmir ve Ankara illerinden yürütmektedir. Ayrıca İstanbul çıkışlı tüm işyeri taşıma talepleriniz için merkez ofisimizde bulunan müşteri temsilcilerimiz yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Şehirler arası iş yeri taşıma talepleriniz olduğu taktirde yine hizmet verebilecek alt yapıya sahip olmakla birlikte memnuniyet duyarız.

 

İş yeri taşıma işlemleri oldukça teferruatlıdır, fakat İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız sizler için tüm detayları planlı bir şekilde organize ederek daima kısa zamanda çözüm odaklı olmayı hedefler. Sizler istediğiniz taktirde Nakliyat firmamız her türlü detayı düşünerek siz işinizi aksatmadan taşınma işlemlerinizin tamamlanmasını sağlar.

Ofis taşıma şirketleri arasında seçim yaparken mutlaka ama mutlaka özen göstermeli ve çok dikkatli davranmalıyız.

Ofis nakliyesi minimum zamanda maksimum iş gerektiren ve zamanla yarıştığımız, işlerinizin aksamaması için çok planlı çalışmamız gereken bir hizmettir.

Ofis Taşımacılığı için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti almalısınız. İş yeri ekspertiz raporu sonucu nakliyat hizmeti alan iş yeri ve hizmeti verecek olan firma arasında uzlaştıkları ve ortak kararları sonucu hazırlanan bir nakliyat planlamasının hazırlanması gerekmektedir. Hazırlanan nakliyat planlaması minimum sürede maksimum iş yapılmasını ve planlı bir şekilde iş yeri taşıma hizmetlerinin yürütülmesini sağlayacaktır.

Nakliyat Firmamız işyeri taşıma fiyatlarını oldukça ekonomik ve uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermektedir.

İşyeri taşıma fiyatlarında üstelik %30 İNDİRİM FIRSATI!

 

Sizlerde iş yerinizin taşınması gerektiği durumda biz İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması çalışanları sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Nakliyat firmamızın bünyesinde bulunan uzman eleman kadroları ve firmanın kendi özüne ait olan geniş kapalı kasa araç filosu ile hizmet vermektedir. Tüm çalışanlar, araç ve ekipmanlar İstanbul Akdeniz Nakliyat firmasının kendi özüne aittir.

işyeri taşıma fiyatları

 

Sizlerde iş yeri taşıma hizmeti almak veya işyeri taşıma hizmeti hakkında bilgi almak isterseniz müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

 

 

 

İLETİŞİM