İstanbul İzmir arası Parça eşya Taşıma |Antalya | 444 07 34

Parsiyel (Parça Eşya) Eşya Taşımacılığı Nedir?

Diğer adı ile parça eşya taşımacılığı olarak bilinen parsiyel eşya taşıma, bir aracın komple olarak değil bir kısmını kaplayacak hizmet anlayışıdır . Araç içerisinde birden fazla müşterinizin eşyalarının taşınarak dağıtılmasıdır. Belli bir noktadan alınmış eşyaların aracın planlanan yol güzergahında bulunan şehir veya istenilen yerlere dağıtılması üzerine alınmış eşyalardır. Tutar olarak daha uygun olan fiyatla taşınmaktadır.

 

Marmaris evden eve nakliye

Akdeniz ev ofis parsiyel Taşıma & Depolama 

Bu hizmet sunarken Akdeniz Nakliyat güvencesi ile size sunulmuştur.
Parça eşyalarınız kesinlikle karışmadan ve planlanan zaman içinde teslim ediliyor.

Parça eşya taşıma hizmeti tercihinde bulunup endişe eden kişilerin akıllarında ki soru işareti ve endişe ettikleri konu eşyalarımı karıştırma olasılığı duygusu Şöyle ki; parça eşya taşıma hizmetlerinde seçilen araçlar içerilerinde bölmeler bulunuyor ve her eşya kodlama usulü sıralanmış bir şekilde yol güzergahına göre eşyalar sıralanıyor..

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Normal taşıma seçeneklerine göre daha uygun ve daha çok tavsiye edilen bir taşımadır. Komple ev ve ofis eşyası nakliyesi ihtiyacınız yok ise taşıyacağınız eşya miktarı az ise tercih edebilirsiniz. . İstanbul çıkışlı Ege bölgesine ve Akdeniz bölgeleri arası sevkıyatlar organize edilerek haftalık olarak planlamaktayız. Günlük  olarak İstanbul  çıkışlı İzmir  Antalya  Ankara  Aydın Muğla  şehirlerine  karşılıklı  düzenlenmekteyiz.Tüm  Türkiye’de parsiyel  taşıma  hizmeti  sunmaktayız.

Müşterilerine özel Parça eşya taşıma hizmeti sunan Akdeniz Nakliyat şirketi olarak taklit edilen firmamız size gelen yetkili arkadaşlardan patent ve yetki belgelerini isteyin taklitlerimizden sakınınız.

Parça eşya taşımacılık hizmeti sunan firmamız müşterilerimize özel nakliyat danışmanlık hizmeti sunmaktadır.
Her zaman talep gören parça eşya ve çeyiz  taşıma işlemlerini yapan müşterilerimiz için erken rezervasyon yaptıraran taşıma işleminizi %10 daha indirimli gerçekleştirebilirsiniz . Kurumsal firmalara özel evrak koli Arşiv ve ofis eşyaları taşınırken özel indirim yapılmaktadır.
Merkezi İstanbul olan firmamız günlük olarak İstanbul çıkışlı özellikle şubelerimizin olduğu şehirler İzmir Ankara Antalya ve bu şehirlere ek olarak Aydın Muğla günlük sefer düzenliyoruz.Tüm Türkiye’de 81 Şehre hizmet vermekteyiz.
KURUMSAL AKDENİZ NAKLİYAT ŞİRKETİ LTD.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir