İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmetlerini uzun yıllardan beridir sürdüren firmamız, eşya depolama alanında fark yaratan bir firma olmuştur.

eşya depolama

Kullanmayacağımız fakat sonrasında ihtiyaç duyacağımız eşyaların uzun veya kısa süreliğine muhafaza edilmesi ihtiyaçları daima duyulmuştur. Bu taleplerin en doğru şekilde karşılanması için gerekli olan temiz, ferah ve havadar olan bir mekan tercihinde bulunmak. Bütün eşyaları bir arada ve korunaklı olan bir bölgede tutmak.

Firmamız İstanbul eşya depolama ihtiyaçları olan tüm müşterilerimizin eşyalarını güvenle saklar. Eşyalarınızı İstanbul Anadolu yakasında bulunan depolarımızda muhafaza ediliyor. Depolama süresince sigortalı olarak depolanan eşyalarınızın kaybolma, zarar görme olasılıkları düşünülür minimize edilmiştir. Tüm müşterilerimizin eşyaları ayrı ayrı depolanır ve güvenle muhafaza edilir. Eşya depolama hizmetleri hakkında detaylı bilgi ve fiyat için nakliyat fiyat teklif formunu doldurmanız gereklidir. Ayrıca eşya depolama nedir? ve hangi eşyalar depolanabilir? sorularının yanıtlarını ise linke tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Eşya depolama fiyat teklifi almak için fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

[]
1 Step 1
Nakliyat Talep Formu
Adınıztrue
Soyadınıztrue
Telefon Numaranıztrue
Eşyanın alınacağı yer?
Eşyanın Alınacağı İl/İlçetrue
Eşyanın Alınacağı Tam Adrestrue
0 /
Eşyanın Gideceği Yer?
Eşyanın Gideceği İl/İlçetrue
Eşyanın Gideceği Tam Adrestrue
0 /
Previous
Next

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir