İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul Antalya arası nakliyat
İstanbul Antalya arası nakliyat

İstanbul’dan Antalya’ya evden eve nakliyat hizmetlerini Antalya ve İstanbul’da bulunan ofislerimizden yürütmekteyiz. İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimiz Maltepe’de ve İstanbul Avrupa yakasında bulunan Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa şubelerimizden çıkış yapmaktayız. Antalya İstanbul nakliyat , ofis taşıma, parça eşya eşya taşıma, beyaz eşya taşıma, tek eşya taşıma, parsiyel taşıma, bekar eşyası taşıma gibi bir çok alandan hizmet sunmaktayız.

Antalya İstanbul nakliyat fiyatlarında kampanyamızdan yararlanmak istediğiniz taktirde ister ev, ister ofis, ister tek parça eşyanız, ister komple eşyanız olsun taşıyacağımız eşya fark etmeksizin taşıma tarihinden 10-15 gün önceden bildirdiğiniz taktirde ekonomik fiyatlar ile taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Bunun sebebi ise Antalya parsiyel taşımacılık hizmetleri vermemizdir. Aynı lokasyon üzerinde ki taşımaları sizinde onayınız ile parsiyel taşıma hizmetleri adı altında uygun fiyatlar ve profesyonel hizmetler vermekteyiz. Tüm taşıma taleplerinizi karşılayabilecek alt yapıya sahip olan firmamız daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürmeyi başarmıştır.

 Antalya İstanbul parsiyel (parça ) eşya taşıma hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Antalya ofisimiz ile iletişime geçmeniz sonucu en yakın sevkıyatlarımızı ve araç içi doluluk oranı bilgisi alabilir veya bir sonraki sevkıyat için programda yer ayırtmanız mümkün olacaktır.

İstanbul Antalya nakliyat değil yalnızca Antalya’da şehirlerarası nakliyat hizmetlerinin tümünü vermekteyiz. Şehirler arası nakliyat hizmetleri için oluşturduğumuz eleman kadrosu ve araç filomuz ile hizmet vermekteyiz. Tüm nakliyat hizmetlerimiz nakliyat sigortalı ve nakliyat sözleşmeli ile yapılmaktadır.

 Nakliyat hizmeti aldığınız firmayı özenle ve iyice araştırarak seçin ! Seçtiğiniz firma aldığınız hizmet kalitesini belirler !

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız özenli çalışmalar sürdürerek daima en iyi hizmet kalitesi ile çalışmaları sürdürmektedir. Açık ve net hizmet sunarak müşterilerimize verdiğimiz hizmeti daima olduğu gibi anlatma taraftarı olduk. Yapamayacağımız sözler değilde yaptığımız sözlerle. nakliyat sözleşmelerimiz ile netlik ve açıklık taraftarı olduk daima.

 Eşyaların paketlenmesi için kullandığımız malzemeler mukavemeti yüksek olan ambalaj malzeme seçiminden yaparak eşya hasar alma oranınızı minimize ediyoruz.

Akdeniz Nakliyat firmamızdan hizmet almak istediğiniz taktirde müşteri temsilcimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.