Giderek Artış Gösteren İstanbul Nakliyat Firmaları

Türkiye’nin kalabalık ve ekonomik açıdan en önemli olan şehri İstanbul, Avrupa’nın en yüksek nüfusuna sahiptir. Giderek artış gösteren nüfus, ülke içinde ve uluslararasında daima göç sirkülasyonu ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda da kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılarak yerine daha yüksek katlı binaların yapılandırılması ile göçün daha fazla artmasına sebebiyet vermiştir.

Artan nüfusun doğrudan etkilediği nakliyat firmaları ise bu durumdan şikayetçi durumda.. Şikayetçi olmasının haklı sebepleri arasında ise kentsel dönüşümün beraberinde getirdiği nakliye şirketlerinin artış göstermesidir. Aslına bakacak olursak nakliyat şirketleri görünümlü olarak hizmet veren kişiler artış göstermiştir.

Hemen hemen her sokak başında nakliye kamyonlarını görürsünüz muhtemelen.. Artış gösteren İstanbul nakliye şirketleri arasında son zamanlarda faaliyete geçen hemen hemen çoğu firma gerçek anlamda bir firma niteliğine sahiptir. Sektörün gereklerinin hiçbirini yerine getirmemek ile birlikte ortaya güvensiz bir müşteri kitlesi çıkarmaktadır. İstanbul nakliye firmaları arasında seçimi etkileyen öncelikli ve en önemli unsur haline gelen nakliyat fiyatları yanlış seçimler yaptırması ile beraberinde büyük sorunları doğuruyor.

İstanbul nakliyat firmalarının artışı ile hizmet kalitesi ve ucuz fiyat veren kişiler daha doğrusu kamyonetçiler çıkar. Bunun ile ilgili daha önce Nakliyenin Madrabazları başlığı altında bir yazıyla ele almıştık.

Vergi mükellefi olmayan ve yeterli donanıma sahip olmayan personeller ile sigortasız bir şekilde ucuz fiyatlar ile hizmet veren kişiler veya kurum olduğunu belirten firmalar hakkında detaylı bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz.

Ayrıca bakınız; En İyi İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir