Fabrika Taşımacılığı

İstanbul’da ve diğer iller başta olmak üzere fabrikalar üretimin sürdürülebilmesi adına kurulan ve üretim sağlayan temel faktörlerdir. Fabrika taşımacılığı ise zaman zaman ekonomik koşullardan etkilenen veya başka büyümeye gitmek isteyen iş sahipleri tarafından karar verilen ancak alanında uzman olan ekip ve ekipmanlar ile taşınması mümkün olan nakliyat hizmetlerin biridir. Fabrika taşıma şirketleri evden eve nakliyat veya ofis taşıma süreçleri gibi kısa sürede sürdürülemiyor. Eğitimli ve bilinçli personeller ile çok sayıda araç gereklidir.

Fabrika Taşımacılığı
Fabrika Taşımacılığı

Fabrika taşınma alanında iş güvenliği oldukça büyük ölçüde önemlidir. Büyük makineler, aletlerin taşınması beceri ve fabrika taşıma alanında bilgi istemektedir. Taşıma yöntemleri eğitimi alan tüm elemanlarımız bu taşımalarda yetkinliğe sahiptirler. Fabrikalarda bulunan malzemeler, makineler hakkında bilgi sahibi ve taşınması konunda pratik bilgi eğitimi verilerek fabrika taşıma alanında uzmanlaşmış ekipler ile fabrika taşıma hizmeti sunmaktayız.

Fabrika taşımacılığı hizmeti sunarken yalnızca kapalı kasa araç kullanımı yeterli olmayacaktır. Açık kasa tır, pottif, transplet, küçük ve büyük ölçekte vinç kullanımı mümkündür. Fabrika taşıma alanında yeterliliğe sahip olan firmamız oldukça güçlü referansa sahiptir. Fabrika taşıma ve fabrika içerisinde bulunan ofislerin taşınması için firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgi almanız, ekspertiz desteği talep etmeniz mümkündür. Alanında uzaman olan İstanbul Akdeniz Nakliyat firması daima hizmet sunmaya hazırdır.

Fabrika taşımacılığı hizmeti veren nakliye firmaları arasında öncü şirketlerden olan ve kurumsal hizmet ilkesini benimseyen nakliye şirketlerinden olan Akdeniz Nakliyat firmamızdan fabrika taşıma fiyat teklifi almak veya taşınacak olan fabrikanız için fiyat teklifi oluşturmak için; İLETİŞİM