EVDEN EVE NAKLİYAT

evden eve nakliyat
evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat, daima ihtiyacımız olacak ve profesyonel destek almanın şart olduğu bir alandır. Ev taşıma süreçleri zor ve stresli bir süreçtir. Bu süreçte yalnızca evden eve nakliye şirketleri ile değil emlak şirketleri, boyacılar, temizlik şirketleri ararkende yoruluyoruz. Bunun yanında eski adres ile yeni adresin su, elektrik, doğal gaz derken ham maddi hemde manevi olarak yoruluruz. Zaten yorucu ve maddi olarak sarsıntıya uğratan ev taşıma süreçlerinde kurumsal yapıya sahip olan evden eve nakliye şirketleri ile anlaşma sağlamamız daha sağlıklı olacaktır.  

Evden Eve Nakliyat Şirketleri Seçimleri 

Kurumsal Nakliye Şirketleri 

Son zamanlarda artış gösteren çok sayıda evden eve nakliye şirketleri ve nakliye şirketlerinin bağlı olduğu nakliye platformları, kurumsal hizmet anlayışından uzak fakat kurumsal şirket izlenimi yaratarak hizmet vererek yanıltıyor. Kurumsallık; şirket içerisinde ki faaliyetlerin sağlıklı biçimde yürütebilmeleri ve geliştirmelidir. Teknolojiyi yakından takip ederek gelişime açık olmalı ve müşteri istekleri doğrultusunda zamanında ve sağlıklı bir hizmet verebilmektir. Bu düşünce ile yol izleyen nakliye şirketleri var elbette fakat bir o kadar da kurumsal hizmet anlayışından uzak olan firmalar vardır.

Ekspertiz Talebi

ücretsiz evden eve nakliyat ekspertizi
ücretsiz evden eve nakliyat ekspertizi

Evden eve nakliyat hizmetleri ihtiyaçlarında sağlıklı bir ev taşıma için en gerekli olan husus ekspertizdir. Eşyalarımızın sağlıklı bir şekilde taşınması için araç kasa boyutu, ambalaj malzeme miktarı ve eleman miktarı gibi unsurlar göz önünde bulundurulmalıdır. Eksper keşfini yaptığı ev eşyasının raporunu oluşturarak gerekli olan ön hazırlıkları tamamlayarak taşımaya hazır bir ekip ile eşyalarınızı taşımaya hazır hale getirir. Böylelikle eşyalarınız daha doğru bir taşıma yöntemi ile problemsiz bir şekilde taşınır. 

Ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti vermekteyiz.  

Sigortalı Nakliyat

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat süreçlerinde nakliyat sigortası atlanmaması gerekli olan bir unsurdur. İnsan gücüne dayalı olan taşımalarda ne kadar dikkat edilsede eşyaların kırılabilme olasılığı olabiliyor. Bu olasılığı ortadan kaldırmak ve müşteri mağduriyetine sebep olmamak maksadı ile tüm nakliyat işlemleri sigortalı olmalıdır. Sözlü olarak değil belgeli olarak talepte bulunun. Sigorta poliçesi tarafınıza ulaşmadan firma ile anlaşma sağlamayın.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız; Allianz sigorta ile eşyalarınızın değerine göre sigorta poliçesi ile kaskolu ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşımaktayız. 

Nakliyat Araçları

Eşyalarınızın miktarına göre nakliye aracının boyutu belirlenir. Eksperin oluşturduğu rapor sonucu eşyalarınız için uygun olan araç boyutu belirlenir. Eşyalarınıza uygun olan araç kasa boyutu tercih edilerek, eşyalarınız üst üste gelmeden taşınması sağlanır. 
Bakınız; araçlarımız 

Nakliyat Planlaması

Nakliyat planlaması, ücretiz olarak ekspertiz hizmeti almanız ile gelen eksperin oluşturduğu raporu ile oluşturulur. Hizmet veren firma ile hizmet alan müşteri arasında ortak kararlar alınarak fikir birliği ile oluşturulur. Nakliyat planlamasının hazırlığı evden eve nakliyat hizmeti için oldukça önemlidir. Bunun sebebi; evden eve nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde ve zamanı verimli kullanmayı hedefler. Bunu yapmakta ki amaç, günlük rutin hayatınızı aksatmadan hizmet sunmaktır.

Ambalajlı Nakliyat 

Evden eve nakliye süreçlerinde Avrupa standartlarında olan ambalaj malzemeleri tercih eden İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız ambalaj malzemelerini daima mukavemeti yüksek olan korunaklı ambalaj malzemeleri kullanarak eşyalarınızın tümünü ambalajlı olarak taşır. 

Eleman Kadrosu

Gelen ekibin alanında uzman olup olmadığını biraz izledikten sonra anlayabilirsiniz. Daha sonra şikayet, öneri ve uyarılarda bulunmalısınız. İstanbul Akdeniz Nakliyat, her sene personel eğitimi adı altında gelişen teknoloji ile birlikte değişim gösteren eşya veya eşya guruplarının nakliyatla ilgili eğitiminin alınmasını sağlamaktayız.  Firmamızın bünyesinde bulunan tüm çalışanlar kadrolu ve alanında uzman ekiplerdir. Evden eve nakliyat hizmetleri kapsamında alanında uzman ekipler tarafından paketleme hizmetleri ve yöntemleri görsellerde ki gibidir, görsellerin üzerine tıklayarak daha detaylı incelebilirsiniz.

Sözleşmeli Nakliyat

Evden eve nakliye firmaları ile anlaşmanız durumunda nakliyat sözleşmesi ile sözlü olan beyanları yazılı olarak elinizde bulundurmanız sizlere fayda sağlayacaktır böylelikle aksi bir durum ile karşılaşmanız durumundaki sorunlar aşılabilir. 

Tavsiye evden eve nakliyat firmaları arasında yer alan, İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız evden eve taşıma süreçlerinde kendi ekipleri ve bünyesinde bulunan logolu geniş araç filosu ile sigortalı, garantili nakliye hizmetleri vermektedir. Nakliyat firmamızdan ekonomik fiyat teklifleri ile evinizi taşımak isterseniz nakliyat talep formu doldurabilirsiniz. >> Nakliyat Talep Formu