EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliyat  hizmetleri için yalnızca İstanbul’da çok fazla sayıda nakliyat firması bulunmaktadır. Ankara nakliyat firmaları, Antalya nakliyat firmaları ve İzmir nakliyat firmalarına bakacak olursak sayıya daha fazla rakam eklenmektedir. Hal böyle olunca müşteri olarak tercih yapma evresi zorlaşıyor.

Çok sayıda bulunan evden eve nakliyat firmaları arasında profesyonel hizmet sunabilen, kendi eleman ve ekipleri ile hizmet sunan firma sayısı oldukça azdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetleri, İSTANBUL AKDENİZ NAKLİYAT

  • Kurumsallık

En önemli unsur firmanın kurumsal olmasıdır. Kurumsal olmayıp kurumsal firma izlenimi yaratan firmalar olabilir elbette fakat iş pratik kısmına geldiğinde mutlaka kendini ele verecektir.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız evden eve nakliye firmaları arasında profesyonellikle hizmet sunan firmalar arasında yer almaktadır. Evden eve taşıma firmaları arasında alanında öncü firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

  • Ekspertiz Talebi

Ekspertiz talebinde bulunmanız firma hakkında fikir edinmenizi sağlayarak doğru firma tercihinde bulunmanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız evden eve nakliyat hizmetleri için İstanbul’da, Antalya’da, Ankara’da ve İzmir’de evden eve nakliyat ekspertiz elemanı yönlendirmektedir. Ekspertiz; eşya miktarına göre eleman, malzeme belirleme  ve bina girişine uygun nitelikte araç seçiminde bulunarak zamanı olabildiğince verimli kullanabilmek içindir. Evden eve taşımacılık hizmetleri alırken mutlaka ama mutlaka ekspertiz hizmeti alınız.

  • Sigortalı Nakliyat

Sözlü olarak değil belgeli olarak talepte bulunun. Sigorta poliçesi tarafınıza ulaşmadan firma ile anlaşma sağlamayın.

Evden eve nakliye hizmetleri için tüm taşıma hizmetlerimiz ister parça eşya nakliyesi olsun ister komple eşya nakliyesi olsun tüm nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalı nakliyat kapsamında gerçekleşir.

Ev eşyalarınızı taşıyacak araç boyutunu siz belirleyebilirsiniz. size uygun olan araç seçimini yapıp araç plaka bilgilerini isteyin. Bu adımda size fayda sağlayacaktır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız evden eve taşımaları için uygun nitelikte geniş araç filosuna sahiptir.

Araçlarımız  yazısının üzerine tıklayarak nakliyat araç özelliklerimizi ve evden eve nakliyat için kullandığımız araçları inceleyebilirsiniz.

  • Nakliyat Planlaması

evden eve taşımacılık
evden eve taşımacılık

Nakliyat planlaması, hizmet veren firma ile hizmet alan müşteri arasında ortak kararlar alınarak fikir birliği ile oluşturulur. Nakliyat planlamasının hazırlığı evden eve nakliyat hizmeti için oldukça önemlidir. Bunun sebebi; evden eve nakliyat hizmetlerini en doğru şekilde ve zamanı verimli kullanmayı hedefler. Bunu yapmakta ki amaç, günlük rutin hayatınızı aksatmadan hizmet sunmaktır.

  • Eleman Kadrosu

Gelen ekibin alanında uzman olup olmadığını biraz izledikten sonra anlayabilirsiniz. Daha sonra şikayet, öneri ve uyarılarda bulunmalısınız.

Evden eve nakliye firmaları
Evden eve nakliye firmaları

İstanbul Akdeniz Nakliyat, her sene personel eğitimi adı altında gelişen teknoloji ile birlikte değişim gösteren eşya veya eşya guruplarının nakliyatla ilgili eğitiminin alınmasını sağlamaktayız.  Firmamızın bünyesinde bulunan tüm çalışanlar kadrolu ve alanında uzman ekiplerdir.

Evden eve nakliyat Hizmetleri kapsamında alanında uzman ekipler tarafından paketleme hizmetleri ve yöntemleri görsellerde ki gibidir, görsellerin üzerine tıklayarak daha detaylı incelebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen önerilere kulak asmayıp, firma seçimine önem vermezseniz eşyalarınız ciddi hasar görebilir, kaybolabilir, karışabilir veya çalına bilinir.

Lütfen evden eve nakliyat hizmeti alırken firma seçimine önem gösteriniz!

Evden Eve Nakliyat hizmetlerini başta İstanbul, İzmir, Antalya ve Ankara’da olmak üzere tüm Türkiye’de ev taşımacılık yapabilecek alt yapıya ve güce sahip bir Nakliyat Firması olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerin de nakliyat talepleri olduğu taktirde bize ulaşmanız veya sitemizde yer alan  Taleplerim sayfasından formu doldurarak sizleri aramamızı sağla bilirsiniz.