Dershane Taşıma

Akdeniz Nakliyat firmamız taşıma alanında uzmanlaşmış olup profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de bulunan çok sayıdaki nakliyat firmaları arasında şehirlerarası nakliyat ve şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız bu konuda öncü firmalar arasında yer alan nakliye firmaları arasında yer edinmiştir.

Sizlerin nakliyat ihtiyaçlarınızda hızlı, pratik, zamanı verimli kullanabilen ve ekonomik fiyat teklifleri ile nakliyat taleplerinizi karşılayabilecek İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız hizmetinizdedir.

Nakliyat ihtiyaçlarınızda İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız kendi bünyesinde bulunan araç filosu ile hizmet sunmaktadır. Nakliyat firmamızın bünyesinde bulunan tüm araçlar firmamızın kendi özüne aittir. Tüm nakliyat araçlarımız kapalı kasalı ve araç üzenlerin de firma logomuz bulunmaktır. Kesinlikle hiç bir taşeron firma ile anlaşmamız veya çalışmamız söz konusu değildir.

Dershane Taşımacılığı
Dershane Taşımacılığı

Akdeniz Nakliyat firmamız bünyesinde bulunan tüm ekipler kadrolu ve nakliyat alanında uzmandır. Tüm çalışanlarımız taşımacılık konusundan yılda bir kez eğitime tabii tutularak nakliyat konusundaki bilgileri güncel tutulmaktadır. Bunun sebebi gelişen teknolojinin etkisi ile teknolojik eşya ve ileri teknoloji ürünlerin de monte monte ve paketlemesi ile ilgili bilgilerin güncel tutulması gerekmektedir. Taşımacılık firmamız paketleme için kullandığı ürünleri, malzemeleri seçiminde daima mukavemeti yüksek olan ambalaj malzeme seçiminde bulunarak eşya hasar alma oranını minimize etmektedir.

Eşyalarınız ilk önce streçlenip sonrasından mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlanmaktadır. Bunun sebebi taşıma esnasında eşyalarınızın hasar görmesini önlemektir. Elbette yalnızca mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalajlamak yeterli olmayacaktır. Taşıma işlemi insan gücüne dayandığı için her daim eşyaların hasar alma olasılığı minimize edilse de olabiliyor. Bu sebeple firmamız tüm nakliyat işlemlerini sigortalı ve garantili hizmet kapsamında veriyor.

Dershane taşımacılığı, eğitim kurumu olduğundan dolayı mutlaka ama mutlaka planlı ve programlı olarak gerçekleşmelidir taşıma işlemi. Dershane taşımalarında planlı ve programlı taşıma gerçekleştirmenin tek sebebi ekspertiz hizmeti almaktır. İstanbul Akdeniz Taşımacılık Firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. Ekspertiz raporu sonucu verilecek olan nakliyat hizmeti detaylı bir şekilde planlanmaktadır. Bu sebeple taşıma işlemi için zaman verimli kullanılana bilinecektir.

Sizlerde nakliyat firmamızdan bütçenize uygun nitelikte olan nakliyat fiyat teklifleri ile profesyonel ekiplerden hizmet almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Bakınız; Okul Taşıma

Üniversite Taşıma