Eşya Depolama

Eşya Depolama hizmetleri için  depo seçimi oldukça önemlidir. Depolama hizmetleri veren şirketler bu konuda oldukça güzel hizmet sunduklarını iddia edip eşyalarınızı kötü koşullarda depolanması olabiliyor.Eşyalarınızı depolama süreçlerinde dikkat etmelisiniz. Depo seçiminiz; geniş havadar ve ferah depolardan yana olmalıdır. Aksi taktirde eşyalarınızın deforme olabilmesi ve nem alması gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firması depolama hizmetlerini İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de sunmaktadır. Depolamak istediğiniz eşyalarınız; ev eşyası, ofis eşyası, banka veya fabrika malzemesi, hastane malzemesi, fuar ve stant malzemeleri depolama hizmetleri dahilindedir. Ayrıca çeyiz eşyası, bekar eşyası, parça veya komple eşyaların depolanması da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Müşteri talepleri doğrultusunda oluşturulan depolama hizmetlerimiz oldukça rağbet gören hizmetler arasındadır.

Müşteri istekleri ön planda tutularak temellendirilmektedir. Çok sayıda bulunan depolama şirketleri arasında tercih yapmak elbette zordur. İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakalarında bulunan depolarımızda eşyalarınız dilediğiniz sürelerde saklanır. 

Eşya depolama fiyatlarına değinecek olursak eşyanın miktarı, türü ve kalacağı zaman olarak değişiklik göstermektedir. Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolamabanka veya fabrika malzemesi depolama, hastane malzemesi depolama, fuar ve stant malzemeleri depolama, çeyiz eşyası depolama, bekar eşyası depolama, parça eşya veya komple eşyalarınızı depolamaktayız.

Depolama Hizmetleri için paketleme ve ambalajlama teknikleri oldukça önemlidir. eşyaların mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ambalaj edilmesi depolama hizmetini hem daha kaliteli kılacak hemde depolama ömrünü uzun kılacaktır..

İstanbul Akdeniz Nakliyat Depolama şirketleri arasında kaliteli depolama sunan şirketlerden biridir. Eşyalarınız geniş, ferah ve havadar mekanlarda muhafaza edilmektedir.

Eşya Depolamak istediğiniz taktirde eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamıza teslim edebilirsiniz. Hizmetleri talebiniz olduğu taktirde bizimle iletişime geçebilirsiniz.