Covid-19 Salgını Önlemleri İle Antalya Evden Eve Nakliyat

Covid-19 salgını önlemleri ile Antalya evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti çeşitli değişikliklere neden olmaktadır. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın virüs hayatımızı çok fazla yönde kısıtlamıştır. Dolayısıyla nakliyat sektörünü de direkt olarak etkisi altına almıştır. Ancak İstanbul Akdeniz nakliyat firması olarak bu duruma adapte olarak her türlü önlemi aldık. Siz müşterilerimizin memnuniyeti açısından sizin de istek ve arzularınızı ön plana alarak en sağlıklı biçimde nakliyat hizmeti vermiyoruz.

Covid-19 salgınının yayılmaması ve siz müşterilerimizin sağlıklı, gönül rahatlığıyla taşıma yapması adına çeşitli önlemlerde bulunmaktayız. Bu önlemler sizin isteğiniz doğrultusunda arttırılabilir. Öncelikle taşıma tarihinin belirlendiği tarihten önce araçlarımızın dezenfektan işlemiyle başlıyoruz. Bu dezenfekte etme işlemlerine kullandığımız patpatlar, streçler, taşıma kolileri, dolaplar içindeki askılıklar dahi özenle dezenfekte edilmekte. Kullanılan ambalaj malzemelerinin ek kullanımlık olarak tercih ediyoruz. Taşıma günü ise maske ve mesafe kuralına özen gösteren çalışanlarımızın covid-19 için kullanılan özel kıyafetleri, eldiven ve galoşları ile direkt olarak temastan kaçınmaktayız. Taşıma sonrasında ise dezenfektanlar ile sık kullanılan malzemelerinizi veya isteğinize bağlı tüm eviniz dezenfekte etmekteyiz. Böylece sağlığınızı koruyarak ve eşyalarınıza zarar vermeden nakliye hizmeti vermekteyiz.

Korona Virüs Sırasında ev taşımak güvenli mi?

Korona virüs sırasında ev taşımak güvenli mi? Şu an taşınırsam virüs kapma olasılığım artar mı? Gibi bir çok soru ve sorun aklınızdan geçiyor olabilir. Evet haklısınız tüm dünyayı ele geçiren salgın hakkında endişelenmenizi anlıyoruz ve sizin endişelerinizi azaltmak adına evden eve taşama ihtiyacınızı sağlık bakanlığının önerdiği önlemler doğrultusunda yapıyoruz. Gereken tüm izolasyonu ağlıyoruz. Taşıma öncesinde çalışanlarımızın testlerini yaptırıp aşılanmaları için teşvik ediyoruz.

Korona Virüs Önlemleri Alan Nakliyat Firmaları

Covid-19 salgını önlemleri alan nakliyat şirketleri arasında başta gelen firmamız gelişen teknoloji ile size yüksek dezenfekte edilmiş araçları ve mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile virüsten korurken eşyalarınıza gelebilecek zararlardan da korur.   Covid-19 salgını önlemleri ile Antalya evden eve nakliyat hizmeti hakkında daha fazla bilgi edinmek için sitemizi inceleyebilir ve müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir