Corona Virüs Sürecinde Taşınmak

2019 yılının son günlerinde ortaya çıkan Covid-19 büyük bir yayılım göstererek tüm dünya üzerinde hakimiyet kurdu. Henüz kesin bir tedavisi bulunmayan corona virüs tüm dünya da yaşamı eve taşıdı. Ülkemiz ve dünya üzerinde ki çoğu ülkede tamamı ile evde geçen bir aydan uzun bir süre ve bu sürecin henüz ne kadar süreceği kesin değil.

Tüm dünyaya üzerinde hakimiyet süren covid-19, ticari anlamda bir çok sektörü eve taşıdı, bir çoğunu durdurdu ve bir kısmı ise henüz sürdürülmektedir.

Korona Süresince Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Veriliyor mu?

Tükettiğimiz tüm ürünlerin taşınmasını üstlenen ve bunu durdurmak imkansız olan lojistik sektörü ticari faaliyetlerini durdurmayarak hala çalışmalarını sürdürmektedir. Gıda, yardım malzemeleri, tıbbı ürünler bugünlerde daha çok ihtiyaç duyduğumuz ve daima ihtiyaç duyulan ürünler olacaktır. İhtiyaçların karşılanması adına bunu sürdüren nakliye firmaları şehir içi ve şehirler arası dağıtıma devam etmektedir.

Ticari taşımalar ile birlikte zoraki olarak taşınması gerekli olan ev veya ofis eşyalarının da bu süreçte taşınması talep ediliyor. Bu süreçte Akdeniz Nakliyat firmamız şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliye hizmetlerini sürdürmektedir. Nakliyat hizmetlerimiz bu süreçte de sürdürülmektedir.

Bunun için tüm araçlarımız her sevkıyat sonrası izole ediliyor. Kullanılan ambalaj malzemeleri her müşteri için tek kullanımlık olan malzemeler ile ambalajlanıyor. Çalışan personellerimiz maske ve eldivenleri ile çalışmalarını sürdürmektedirler.

Korona Sürecinde Nakliyat Firmaları

Her ne kadar home office çalışmalar sürdürülse ve evde kalın çağrısı yapılsa da hayat devam ediyor ve muhakkak dışarı çıkma ve hayatımızı sürdürme eğiliminde bulunuyoruz. Tabii ki öncelikli olarak sağlık baz alınarak harekat edilmelidir. Fakat bu durumda keyfi olarak değilde zoraki tercih olarak taşınması gerekli olan kişiler vardır ve olacaktır. Yalnızca ev taşımak olarak düşünülen nakliyat süreçleri aslında sadece ev taşımak olarak nitelendirilmemelidir.

Ülkenin çoğu ihtiyacı nakliyat ile tedarik edilmektedir. Bu süreçte her ne kadar evde çalışmaya davet edilsek de millet olarak tüm ülkenin çalışma alanı masa başı olmadığı için çalışmalarına devam etmek zorunda olanlar vardır. Biz nakliye firmaları gibi aslında. Şoförlerimiz başta olmak üzere tüm personellerimiz çalışmalarına özveri ile devam etmektedirler. Biz Akdeniz Nakliyat firması olarak verdiğimiz nakliye hizmetlerinin kuruluşumuzdan bu yana hijyenik bir şekilde sürdürülmesinden yanayız.

Corona virüs sürecinde ise ultra bir hassasiyet göstererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bizler evden eve nakliyat alanı ile birlikte tüm iş yeri taşımacılığı ve tüm Türkiye’de aynı hizmetleri vermekle birlikte parça eşya taşımacılığı hizmetlerini sürdürmekteyiz. İhtiyacınız durumunda endişe etmeden arayacağınız nakliyat firmamız personelleri sizlere memnuniyet ile hizmet verecektir. Tüm araçlarımız her taşıma sonrasında izolasyon işlemleri gerçekleşmektedir. Eşyalarınızın ambalajı için öncelikle daha önce kullanılmamış tek kullanımlık ambalaj malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız ambalaj malzemeleri hem korunaklı hemde sterilize edilmiş malzemelerdir. Araç ve malzemeler ile birlikte şoförlerimiz başta olmak üzere tüm personellerimiz eldiven, maske kullanımına özen göstermektedir.

Corona virüs kapsamında ev taşıma, ofis taşıma hizmetlerimiz şehir içi nakliye ve şehirler arası nakliye hizmetleri olarak sürdürülmektedir. Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bu zorlu günleri hep birlikte dayanışma ile geri bırakacağız, sizler elinizden gelen önlemi alarak yalnızca kendinizi değil hepimizi korumuş oluyorsunuz. Lütfen bu süreçte dikkatli olarak sağlık çalışanlarımıza yardımcı olalım. Ayrıca bu süreçte gece gündüz demeden başta kendi şirket çalışanlarımız olmak üzere tüm şoförlere emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Herkese sağlıklı günler dileriz.  AKDENİZ NAKLİYAT

 

Corona Virüs Sürecinde Taşınmak” te bir düşünce

  1. Pingback: Ev Taşıma İzni Nereden Alınır? – Corona Virüs

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir