Çocuklu Evlerde Taşınırken Alınması Gereken Önlemler

Çocuklu evlerde kazalara sebebiyet vermemek taşınma süreçleri yokken bile zordur. Bunu sağlamak için anne babanın sürekli çocuğu kontrol eder halde ve yalnız bırakmaması gerekir. Taşınma süreçlerinde ise çocuklu bir evde çok daha zorlu bir süreç bekler sizleri..

nakliyat

Çocuklu Evlerde Taşınma Ön Hazırlıkları

Taşınma talepleri olan müşterilerimiz bir kısmı taşınma öncesi ufak tefek ve bazı özel eşyalarını kendileri paketleyip taşımaya hazır hale getirmek ister fakat taşıma süreçlerinde küçük çocuğa sahip olan aileler için bunun pek bir mümkün-atı olmuyor. Bunun için özel destek almalısınız. Bazı müşterilerimiz bu süreçte yardımcıları, eşi dost, arkadaş ve akrabalarından destek alarak ufak tefek eşyaları toparlıyorlar fakat çoğu zaman bu pek mümkün olmuyor ve nakliyat şirketlerinden destek almaktadırlar.

 

Çocuklu Evlerde Özel Eşyaların Toparlanması

Hepimizin özel yaşam alanı evimizdir. Evlerimizde bulunan kendimize ait özel eşyalar, değerli ziynet eşyalarımız vardır. Bu eşyaların taşıma süreçlerinde toparlanması ve ehemmiyetli bir yere bırakılması gerekir. Taşıma süresinde kaybolma ihtimali olabilir. Bu sebeple bu özel eşyalar ve ziynet eşyalarını kendinizin toplamasını öneririz.

Çocuklu Evlerde Nakliyat Şirketi Ön Hazırlıkları

Evden eve nakliyat faaliyetleri gösteren taşımacılık şirketleri, fazla eşyası olan evlerde ki genellikle çocuklu ailelerin evlerinde fazla eşya bulunur. Eşyaların toparlanması ve taşımaya hazır hale getirilmesi için taşıma gününden bir gün önceden İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız eve gelerek tüm eşyaların toparlanması ve ambalajlanması için gerekli olan ambalaj malzemeleri ile eşyaların ambalajlanması için özveri ile çalışırlar.

Mutfak malzemeleri, giysiler, kitaplar gibi tüm ufak tefek eşyalar bir gün öncesinde uygun niteliklerde ki ambalaj malzemeleri ile toparlanarak taşıma gününe hazır edilir. Taşıma günü ise yalnızca geriye ufak tefek eşyalar kalmış olacaktır.

Demirbaşlar olarak nitelendirdiğimiz eşyalar ise; koltuk takımı, yatak odası takımı, çocuk odası takımı, giysi odaları gibi evinizde ki tüm eşyaların paketlenmesi işlerinin ehli olan evden eve nakliye kadrolu personellerimiz ile mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile ustalıkla taşınmaktadır.

Taşıma Esnasında Çocuklar Yalnız Bırakılmamalı

Bu süreçte mutlaka çocuklar yalnız bırakılmamalıdır. Taşıma esnasında eşyalar üstlerine devrilebilir, taşıma araçları ile kendilerine zarar verebilirler, keskin olan eşyalardan uzak tutulmalıdır. Bunu yalnızca ebeveynleri veya yardımcılarınız sağlayabilir. Eşyalardan öncelikli olan çocuklardır. Çocuklara zarar vermeden taşımayı sonlandırmak için bu çok önemlidir.

Yeni Adreste Eşyaları Yerleştirme Süreçleri

Eski adreste taşımayı gerçekleştirmek çocuklar için ne kadar riskli ise yeni adreste eşyaları yerleştirme süreçlerinde

bebekli aileler için taşınma desteği
bebekli aileler için taşınma desteği

de bu süreç o kadar mühimdir. Bunun içinde bir gün ayırmalı ve eşyaları yerleştirme için de taşıma şirketlerinden destek almalıdır.

Taşıma süreçlerini kısa tutmak ve uzun sürmesini istemiyor iseniz de eleman sayısını normla çalışma personel sayısının üstünde tutarak taşımanın kısa sürede gerçekleşmesini sağlayarak çocuklarınızın taşıma süresinde zarar görmesini ve etkilenme olasılığını olabildiğince titizlikle çalışmalar sürdürürüz. Detaylı bilgi için; İletişim sağlayarak nakliyat firmamızın desteğini alabilirsiniz.