Büro Taşıma

Akdeniz Nakliyat, büro taşıma hizmetlerini kendi bünyesinde bulunan eleman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Bu eleman kadrosunda bulunan her bir eleman işyeri taşıma alanında uzmanlık sahibi olup yıllardır firmamızda çalışan elemanlardır. Her alanda yetki ve beceri sahibi olan elemanlarımızın yılda bir kez eğitimi yenilenmektedir. Gelişen teknolojinin etkisi ile mobilya, araç ve gereçlerin sürekli gelişim göstermesine karşın güncel bilgi isteyen konular olduğu için personel eğitimi konusunda oldukça hassastır firmamız.

Büro taşımacılığı
Büro taşımacılığı

Büro taşıma firmaları çok sayıda olmakla birlikte maalesef ki tüm büro taşıma şirketleri profesyonellikle çalışma sürdürmeyip uzman değillerdir. Bu sebepten kaynaklanan müşteri güven kaybı yaşamaktayız. Geçmişte yaşamış oldukları nakliyat hizmet eksiklikleri ve daha kötü tecrübeler sonucu müşteri taşınmaktan daima kaçınır ve firma ile aynı kötü tecrübeyi edineceğini düşünmektedir.

Akdeniz Nakliyat firmamız bu konuda kendini geliştirmeyi başarmış ve daima müşteriye güven vermeyi hedeflemiştir. Bunun için referanslarını güçtü tutup nakliyat sözleşmesiz iş yeri taşıma hizmetleri verme taraftarı değildir.

İstanbul’da Anadolu yakası ve Avrupa yakalarında bulunan nakliye ofislerimizden İstanbul içi ve İstanbul çıkışlı şehirler arası iş yeri taşımacılığı hizmetleri talebiniz olduğu taktirde dilerseniz Avrupa yakası ofislerimizi ya da Anadolu yakasında bulunan merkez ofisimizle iletime geçerek ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz

Büro taşıma gerekleri olarak önceliğiniz olan zaman bizim de önceliğimizdir. Zamanın sizler için çok değerli olduğunun bilincinde olarak bizler içinde aynı değerle nakliyat hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hizmet sunarken daima açık ve netlik bizim için önemli olmuştur. Firmamızın bu konuda ki hassasiyeti daima dikkat çekmiştir. Hizmet sunarken planlı ve programlı çalışmak için ekspertiz hizmeti sağlamaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan firmamız ekspertiz hizmeti sonucu nakliyat planlaması yaparak sağlıklı bir büro taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Bakınız; Ofisimi Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?