Banka Taşıma

Banka taşıma , uzmanlık ve deneyimin gerekli olduğu banka taşımacılığı hizmeti bu alanda uzman olan elemanlar ile taşınması mümkündür. Taşınma için kapalı kasa araçların olması yeterli değildir.Taşınma için açık kasa araç hacmine ve ağırlığına göre vinç, forklift veya tekerlekli kızak sistemli araçlarla ancak yapılabilmektedir. İstanbul Akdeniz Nakliyat firması kurumsal taşıma hizmetlerinde oldukça güçlü referansa sahip olmakla birlikte  oldukça gelişmiş ekip ve ekipmanlara sahiptir.

Sahip olduğu gelişmiş ekip ve ekipmanlarla taşıma hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetleri dahilinde olan banka taşımalarında için özel bir taşıma planı hazırlanmalı ve ekspertiz hizmeti sağlıklı bir şekilde yapılmalıdır. Nakliyat firması taşınacak olan eşyaya göre ambalaj malzemesi kullanmalıdır. Firmamızın bu konuda ki hassasiyeti oldukça yüksektir. Tüm taşıma hizmetleri için ultra mukavemetli ambalaj malzemeleri kullanarak hizmet sunmaktayız.

Akdeniz Nakliyat firmamız; banka sektöründe bilinen bir çok firma ile hem bireysel taşıma hemde kurumsal taşıma hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca banka çalışanlarına özel anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile iskontolu taşıma fiyatlarımız geçerlidir. Anlaşmalı olduğumuz kurumlara Referanslarımız sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Akbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Vakıf Bank ve Teb Bank bankaları çalışanı iseniz, hemen müşteri temsilcilerimizi arayarak iskontolu nakliye fiyat teklifinizi alınız.

Banka taşımacılığı taleplerinizde Akdeniz Nakliyat firmamız müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi ve fiyat teklifi için ekspertiz desteği alabilirsiniz.