Banka Taşıma

Banka taşıma, uzmanlık ve deneyimin gerekli olduğu banka taşımacılık hizmeti bu alanda uzman olan elemanlar ile taşınması mümkündür. Taşınma için kapalı kasa araçların olması yeterli değildir.

BANKASI TAŞIMA
BANKASI TAŞIMA

 Taşınma için açık kasa araç hacmine ve ağırlığına göre vinç, forklift veya tekerlekli kızak sistemli araçlarla ancak yapılabilmektedir. İstanbul Akdeniz Nakliyat firması kurumsal taşıma hizmetlerinde oldukça güçlü referansa sahip olmakla birlikte banka taşıma alanında oldukça gelişmiş ekip ve ekipmanlara sahiptir.

Banka taşıma
Banka taşıma
Sahip olduğu gelişmiş ekip ve ekipmanlarla banka taşıma hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Taşımacılık hizmetleri dahilinde olan banka taşıma için özel bir taşıma planı hazırlanmalı ve ekspertiz hizmeti sağlıklı bir şekilde yapılmalıdır. Nakliyat firması taşınacak olan eşyaya göre ambalaj malzemesi kullanmalıdır. Firmamızın bu konuda ki hassasiyeti oldukça yüksektir. Tüm taşıma hizmetleri için ultra mukavemetli ambalaj malzemeleri kullanarak hizmet sunmaktayız.

 

 

 

   Banka taşıma hizmeti almak istediğiniz taktirde İstanbul Akdeniz Nakliyat yetkilisinden detaylı bilgi alabilir ve hizmet talebi oluşturabilirsiniz.

İLETİŞİM