Tarihi Eser, Antika Eşya Taşımacılığı

Akdeniz Nakliyat firmamız uzun yıllardır sektörde talep edilen tüm taşımaları kurumsal şirketler ve bireysel çalışmaları ile hassasiyetle sürdürmeyi başarmıştır. Yıllardır bulunmanın sağladığı deneyimi ve teknolojiyi yakından takip ederek nakliye alanında yaptığı iyileştirmeler ile nakliyat şirketleri arasında başarı elde elmiş bir şirkettir.

antika eşya taşıma
antika eşya taşıma

Evden eve nakliyat hizmetlerinin yanı sıra ofis taşımacılığı ve eşya depolama alanında hizmet veren nakliye şirketimiz banka, fabrika, hastane,üniversite, okul ve tekstil taşımacılığı hizmetleri ile birlikte antika eşya taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Antika eşya taşıma alanında özel olarak ambalaj ve taşıma için eğitimli olan personel kadrosu hassasiyet ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Çeşitli organizasyon şirketlerinin organize ettiği festivallerin taşınması, depolanması ve gümrüklenmesi Akdeniz Nakliyat tarafından sigortalı olarak sürdürülen süreçlerdir.

Antika ve sanat eseri taşımacılığında özel ambalaj malzemeleri ile eşya ambalajı sağlanır. Ambalaj için tercih edilen ambalaj malzemeleri, Avrupa standartlarına uygun görülen mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleridir. Ambalajlanan tarihi eser eşyaların taşınma ve araç içerine yerleştirilme süreçlerinde ise özel kutular içerinde muhafaza edilir. Böylelikle taşınma süreçlerinde hasar alma olasılığını ortadan kaldırmış oluyoruz.

Antika eşya taşımacılığı ve sanat eseri taşıma hizmetlerinde güvenerek eşyalarınızı teslim edeceğiniz Akdeniz Nakliyat şirketimiz sözleşmeli ve nakliyat sigortası ile tarihi eser taşıma süreçlerini yürütür. Tarihi eser taşıma ihtiyaçlarınızda 444 0 734 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir