Antalya Nakliyat

Antalya taşımacılık firmaları arasında küçük bir araştırma yaptığınızda karşınıza arasında seçim yapamayacağınız kadar sayıda nakliyat firması çıkar. Bu firmaların %80 i taşeron firma olarak hizmet sunan firmalardır. Bir kısmı ile eşyalarınızı komisyon karşılığı satan firmalardır.  Bu sebeplerden ötürü Antalya Nakliyat hizmeti alacağınız firmayı mutlaka araştırıp seçiminizi yapmanızı öneririz.

Antalya nakliyat
Antalya nakliyat

Antalya nakliyat fiyatları da bu firmalara paralel olarak değişiklik göstermektedir. Kimi firma uygun diyebileceğiniz bir fiyat teklifi sunarken, kimi çok ucuz, kimi uçuk rakamlarla sizleri karşılamaktadır. Fakat bu konuda İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız oldukça ekonomik fiyat teklifleri sunmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız Antalya nakliyat hizmetlerinin tümünü garantili ve sigortalı olarak olarak vermektedir.

Sigortalı nakliyat, eşyalarınızın hasar alabilme olasılığına karşılık alınan önlemdir.

Asansörlü nakliyat, binanızda bulunan asansörün kullanıma kapalı olması veya kullanılmaması durumunda dış cephe asansör nakliyat hizmeti sunmaktayız.

sigortalı nakliyat
sigortalı nakliyat
 Tüm araçlarımız kapalı kasalı ve araç üzenlerin de firma logosu bulunmaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasalı olup araçların tümü firmamızın kendi özüne aittir.
Taşeron firma ile alakamız ve birlikte çalışma yürütmemiz mümkün değildir!

İşinin ehli personelden profesyonel ve kaliteli hizmetler almanız mümkün! Tüm ekiplerimiz, kadrolu ve alanında uzman olan ekipler ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız Antalya nakliyat hizmetlerini hem İstanbul Avrupa yakasında bulunan Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa Anadolu yakasında bulunan Maltepe şubesinden ve Antalya şubesinden yürütmektedir. Firmamızdan Antalya İstanbul arası nakliyat hizmeti almak isterseniz Antalya şubemizi, İstanbul Avrupa yakası Antalya nakliyat hizmeti almak isterseniz Gaziosmanpaşa veya Mecidiyeköy şubelerimizi İstanbul Anadolu yakası Antalya nakliyat hizmeti almak istediğiniz taktirde merkez ofisimiz olan Maltepe şube iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Antalya iletişim
Antalya iletişim

Antalya nakliyat hizmeti dahilinde, Antalya evden eve nakliyat, Antalya ofis taşıma, Antalya parça eşya taşıma, Antalya parsiyel taşıma, Antalya yazlık taşıma, Antalya otel taşıma, Antalya tek parça eşya taşıma, Antalya şehirler arası nakliyat hizmetleri ve çeyiz eşyası taşıma, ev nakliyesi, beyaz eşya taşıma, paletli malzeme taşıma hizmetlerinin tümünü İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamıza taşıma tarihinden 10-15 gün önceden yer ayırtıp anlaşma sağladığınız taktirde %15 – %30 a kadar indirim fırsatı tanıyoruz.