Antalya Nakliyat

Antalya nakliye firmaları arasında küçük bir araştırma yaptığınızda karşınıza arasında seçim yapamayacağınız kadar sayıda nakliyat firması çıkar. Bu firmaların %80 i taşeron firma olarak hizmet sunan firmalardır. Bir kısmı ile eşyalarınızı komisyon karşılığı satan firmalardır.  Bu sebeplerden ötürü Antalya Nakliyat hizmeti alacağınız firmayı mutlaka araştırıp seçiminizi yapmanızı öneririz.

Antalya Nakliyat Fiyatları

"<yoastmark

Antalya evden eve nakliye fiyatları ise bu firmalara paralel olarak değişiklik göstermektedir. Kimi firma uygun diyebileceğiniz bir fiyat teklifi sunarken, kimi çok ucuz, kimi uçuk rakamlarla sizleri karşılamaktadır. Fakat bu konuda İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız oldukça ekonomik fiyat teklifleri sunmaktadır. İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız Antalya nakliye hizmetlerinin tümünü garantili ve sigortalı olarak olarak vermektedir.

Antalya asansörlü taşıma, binanızda bulunan asansörün kullanıma kapalı olması veya kullanılmaması durumunda dış cephe asansör nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Tüm araçlarımız kapalı kasalı ve araç üzenlerin de firma logosu bulunmaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasalı olup araçların tümü firmamızın kendi özüne aittir. İşinin ehli personelden profesyonel ve kaliteli hizmetler almanız mümkün! Tüm ekiplerimiz, kadrolu ve alanında uzman olan ekipler ile şehirler arası taşıma hizmetleri vermekteyiz.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız Antalya nakliye hizmetlerini hem İstanbul Avrupa yakasında bulunan Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa Anadolu yakasında bulunan Maltepe şubesinden ve Antalya şubesinden yürütmektedir. Firmamızdan İstanbul Antalya – Antalya İstanbul arası nakliye hizmeti almak isterseniz Antalya şubemizi, İstanbul Avrupa yakasından Antalya’ya

nakliye hizmeti almak isterseniz Gaziosmanpaşa veya Mecidiyeköy şubelerimizi İstanbul Anadolu yakasından Antalya’ya eşya taşıma hizmeti almak istediğiniz taktirde merkez ofisimiz olan Maltepe şube iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

Antalya’da taşıma hizmeti dahilinde, Antalya evden eve nakliyat, Antalya ofis taşıma, Antalya parça eşya taşıma, Antalya parsiyel taşıma, Antalya yazlık taşıma, Antalya otel taşıma, Antalya tek parça eşya taşıma, Antalya şehirler arası nakliyat hizmetleri ve çeyiz eşyası taşıma, ev nakliyesi, beyaz eşya taşıma, paletli malzeme taşıma hizmetlerinin tümünü İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamıza taşıma tarihinden 10-15 gün önceden yer ayırtıp anlaşma sağladığınız taktirde iskontolu nakliye fiyatları ile taşımaktayız.

Ayrıca bakınız; İstanbul’dan Antalya’ya kimler taşınır? Neden taşınır?