Antalya İstanbul Parsiyel Taşımacılık

Antalya İstanbul parsiyel eşya taşımacılık hizmetleri dahilinde olan parsiyel taşıma hizmetlerinin tümünü İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız kendi özüne ait olan kapalı kasa araçları ile yapmaktadır. Tüm araçlarımız kapalı kasalı ve araç üzerinde firmamızın logosu bulunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm ekipler yıllardır firmamız ile çalışan kadrolu elemanlardır. Tüm ekipler her yıl nakliyat eğitimine tabii tutularak personel eğitimi sürekli güncel tutulmaktadır. Gelişen teknoloji ile paralel olarak ilerleyen eşyaların teknoloji ile uyumunu göz ardı etmeyip bu konuda personel eğitimi veriyoruz.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri kullanarak eşya hasar alma olasılığını minimize etmektedir. Eşyalarınızın önce streçlenmesi daha sonra havalı patpat naylonlarla sarılması ile olabildiğince eşya sağlama alınarak hasar oranı en aza indiriliyor.

nakliye
nakliye

Elbette mukavemeti yüksek ambalaj malzemeleri ile hasar alma oranını minimize etmek yeterli olmuyor. Geriye kalan küçükte olsa oranı göz ardı etmeyip Nakliyat Sigortası yapmaktayız.

Tüm nakliyat hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır. İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız bu konuda oldukça hassastır. Şehirlerarası nakliyat hizmeti olsun şehir içi nakliyat hizmeti olsun parça eşya taşıma veya parsiyel taşıma fark etmeksizin tüm taşımaları için nakliyat sigortası yapmaktadır. Yol esnasında aracın kaza yapması veya başka bir sebepten dolayı araç içerisinde bulunan eşyanızın hasar alma olasılığını göz ardı etmiyoruz.

Parsiyel taşıma firmalarından hizmet almanız gereken durumlarda iyi bir araştır yapıp, profesyonel olduğunu düşündüğünüz firma ile anlaşma sağlayın. Seçtiğiniz firma aldığınız hizmetin kalitesini belirler..

İstanbul Antalya – Antalya İstanbul Parsiyel Eşya Taşıma

Antalya parsiyel eşya taşıma fiyatları arasında ekonomik fiyat seçenekleri sunan İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız, zaman zaman nakliyat kampanyaları düzenlemektedir. Firmamızın sosyal hesaplarını takip ettiğiniz taktirde kampanyalardan haberdar olmanız mümkün.

Antalya parsiyel taşıma

İstanbul Antalya – Antalya İstanbul parsiyel eşya taşımacılık taleplerinizi 10-15 gün önceden firmamıza bildirip programımızda yer edindiğiniz taktirde %15 ile %30 iskonto fiyat teklifleri almanız mümkün.

Ev eşyası taşıma, ofis taşıma, bekar eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma, beyaz eşya taşıma, tek parça eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma, depo ve arşiv taşıma, bir kaç parça eşya taşıma, paletli malzeme taşıma, yazlık taşıma gibi parça eşya taşıma taleplerinizde İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız ile iskontolu taşıma fırsatlarını kaçırmayın!

İLETİŞİM