Antalya İstanbul Nakliye

Antalya İstanbul nakliye firmaları çok sayıdadır. Nakliye firmalarının arasında kolaylıkla tercih yapmak maalesef ki mümkün olmayabiliyor. Ya daha önce hizmet aldığınız bir firma ile anlaşma sağlayacaksınız ya da gerçekten profesyonel hizmet veren bir firma tercihinde bulunacaksınız ki aldığınız nakliyat hizmeti sağlıklı ve sorunsuz olabilirsiniz. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız uzun yıllardır nakliye sektöründe bulunmanın da kazanımlarıyla sektöre ilk başladığı yıllarda ki müşterileri ile hala çalışıp, hizmet vermektedir.

Antalya nakliyat iletişim
Antalya nakliyat iletişim

Eski müşterilerimiz hem hizmet kalitemizi biliyor hemde firmamızdan nakliyat hizmeti almanın rahatlığı ile nakliyat hizmetlerini alabiliyorlar. Anahtar teslimi yapan firmamız, evinizde, ofisinizde, fabrikanızda, otelinizde, deponuzda alacağımız eşyaların tümünü sırasıyla havalı patpat naylonlar ile sarılması yapılmaktadır. Böylece eşyalarınızın alabileceği hasar oranı minimize edilmektedir.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamızın kullandığı tüm malzemeler mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleridir.

Şehirler arası nakliyat hizmetlerini İstanbul da; Anadolu yakası ve Avrupa yakası, Antalya, İzmir ve Ankara illerinde bulunan ofislerimizde yürütmekteyiz. Genellikle İstanbul çıkışlı şehirler arası nakliyat hizmetleri çoğunluktadır.

Antalya İstanbul – İstanbul Nakliyat, Yalnızca Ev Eşyası Mı Taşınıyor?

Elbette hayır. İhtiyacınız olan tüm nakliyat hizmetleri firmamız tarafından profesyonellikle sürdürülmektedir. Bir çok nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Yıllardır Akdeniz Bölgesi ile Marmara Bölgesi arasında yaptığımız sevkıyatlar, verdiğimiz hizmet, kazandığımız müşteriler ile firmamızı daha da büyüterek daima geliştirme politikaları üzerinde çalışma sürdürdük. Tüm müşterilerimiz bizim için birer deneyim, kazanım ve yeni bilgi olmuştur. 

İstanbul Antalya nakliye fiyatları konusunda İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız daima ekonomik fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Ayrıca Antalya İstanbul arası parsiyel taşıma hizmeti adı altında bütçenizi zorlamayacak, uygun fiyat seçenekleri ile hizmet vermekteyiz.

Bunun sebebi ise haftalık Antalya bölgesine yaptığımız sevkıyatlar ile doğru orantılı bir nakliyat programlaması oluşturup aynı lokasyon üzerinde bulun taşımaları birlikte yapmamızdır. Yine aynı hizmet kalitesi, ekip ve araçlarla hizmet sunduğumuz parsiyel taşımanın tek farkı; taşıma tarihi istediğiniz tarihten bir gün önce veya sonra olabiliyor. Bunu sebep olan ise bir kaç eşyayı aynı araç ile taşımamızdır. Kesinlikle hiç bir endişeniz olmasın! Antalya nakliye firmaları fiyatları arasında en ekonomik olan nakliyat hizmet olduğunu söyleyebiliriz.

Dilerseniz özel nakliyat hizmeti de alabilirsiniz. Bunun için yalnızca size ayrılmış olan bir araç ve eleman kadrosunu sizin için ayırmamız dır. Özel taşıma hizmetlerinde ekspertiz hizmeti verip eşya miktarınıza uygun bir aracı sizin istediğiniz bir tarihte sevkıyat gerçekleştirmek. İLETİŞİM