Antalya Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliye
Antalya evden eve nakliye

Antalya evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda sizlerin evinizde bulunan tüm eşyaları kendi ekipleri ile uzmanlıkla ve uygun ambalaj malzemeleri ile taşınmasını sağlayacak olan Akdeniz Nakliyat firmamız ev taşıma alanında lider olan firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul Anadolu yakası nakliyat ofisi, İstanbul Avrupa yakası nakliyat ofisi ve Antalya nakliye ofislerimizden sizlere en en yakın olan nakliyat eksperi yönlendirmesi yaparak eşyalarınızı olduğu yerde eksper edip sizler için uygun olan taşıma planı ve taşıma fiyatı oluşturulmaktadır.

Taşıma talepleriniz için sizlere en uygun olan taşıma planı organize edilerek bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyat teklifleri ile eşyalarınızın naklini gerçekleştirmekteyiz.

Antalya evden eve taşıma sürecinde öncelikle eşyaların eksperi önemlidir. Binanız merdivenleri, aracın binaya yanaşma mesafesi, eşyaların asansörle mi merdivenle mi yoksa dış cephe asansör sistemi ile mi taşınacağı saptanır. Belirlenen taşıma unsurlarını sonucunda kabul etmeniz durumunda nakliyat sözleşmesi yapılarak sizler ile Akdeniz Nakliyat arasında resmi geçerliliği olan bir sözleşme imzalanır ve bu sözleşmede her şey net bir şekilde belirlenmiş olur.

Eşya taşıma esnasında veya sonrasında yaşayacağınız bir probleme olanak vermemek ve mağdur olmanıza müsaade etmeden sizlerinde imzasının olduğu bir sözleşme hazırlamaktayız.

Antalya evden eve nakliyat hizmetlerini hem şehir içinde hemde şehirler arasında gerçekleştirdiğimizden dolayı Antalya’da hem özel taşıma hemde parsiyel ( parça eşya ) taşıma olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmet seçimini elbette sizler bütçenize ve isteklerinize göre Akdeniz evden eve nakliyat firmamız müşteri temsilcinize belirterek taşımayı belirtmektesiniz.

Antalya Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat
Antalya evden eve nakliyat

Antalya evden eve nakliyat hizmetleri taleplerinizde genel olarak Akdeniz bölgesinde ve Ege bölgelerinde bina asansörleri kullanımına müsaade edilmeyip modüler asansör sistemi kullanımına zorunlu bırakmaktadır.

Akdeniz Nakliyat olarak ekip şeflerimiz de Antalya’da taşınmasını istediğiniz eşyalarınızın asansörlü evden eve taşımacılık sistemleri ile taşınmasını ön görür. Böylece eşyalarınız daha hızlı ve kolaylıkla taşınmış olacaktır.

Antalya’da ev taşıma veya parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda sizlere memnuniyet ile yardımcı olabilecek nakliye hizmet personellerimiz ile çağrı merkezimizi arayarak, nakliyat teklif formu oluşturarak veya iletişim sayfamızdan sizlere en yakın nakliye ofisimizden ulaşım sağlamanız mümkündür.

Bizi Arayın

Fiyat Teklifi Al