Nakliyat Talep Formu

İstanbul Akdeniz Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin taşıma ve nakliyat talepleri doğrultusunda geri dönüş ve detaylı bilgilendirme için aşağıda bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Bireysel ya da kurumsal olan taşıma talepleriniz için, taşıma tarihinden 10-15 gün veya uzun vadeli taşıma taleplerinizi firmamıza bildirdiğiniz taktirde tüm taşımalarda %30 taşıma iskontosu yapılacaktır.

Nasıl mı Oluyor ?

Şehirler arası nakliyat hizmetleri dahilinde bize taşıma tarihinden 1 ay 10-15 gün önceden haber verip programımızda yer alıyorsunuz. Sizin verdiğiniz tarihe uygun veya yakın olan şehirler arası bir başka müşterimiz ile eşyalarınızın taşınması birlikte gerçekleşiyor.

► Fiyatlarımızda %30 İskonto !!!

► Aynı Hizmet Kalitesi

► Profesyonel Ekip

► Uygun Fiyat

► Titiz çalışma

► Garantili ve Sigortalı Şehirler Arası Nakliyat

Parsiyel taşıma ve parça eşya taşıma hizmetleri ile benzerlik gösteren fakat daha uygun fiyatlarla hizmet sunduğumuz nakliyat fırsatları bölümünde İstanbul Antalya arası eşya taşıma, İstanbul İzmir arası parça eşya taşıma, İstanbul Ankara arası nakliyat ve Türkiye’nin her bölgesinden İstanbul, Antalya, İzmir ve Ankara illerine nakliyat taleplerinizde uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Detaylı bilgi almak ve programımızda yer almak istediğiniz taktirde iletişim numaralarımızdan bizi arayabilir veya aşağıda bulunan formu doldurup bilgilendirme için size ulaşmamızı sağlamanız mümkündür.