Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası sigortalı taşımacılık konusunda daima alanında uzman olan ekipler ile çalışmalar sürdürmekteyiz. Bunun şöyle bir avantajı olmaktadır, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Sektöre başladığımız ilk yıllardan itibaren çalıştığımız müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak, şehirler arası sigortalı nakliyat  aslında en büyük avantajı firma olarak kendimize sağlamaktayız. Biliyoruz ki bir müşteri bin müşteri olacaktır bize.. Bu sebeple daima nakliyat alanında iyileştirmeler yaparak nakliye firmamızı belli bir yere taşımak ve alanında öncü firmalar ve şehirler arası tavsiye firmalar arasında kalıcılığı sağlamaktır.

Şehirler arası nakliyat alanında yaptığımız iyileştirmeler ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmemiz bizi tavsiye edilen firmalar arasında yer aldırmıştır.

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat
Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat

Şehirler Arası Sigortalı Nakliyat Neden Önemlidir?

Şehirler arası nakliyat aslında şehir içi nakliyattan çok daha zorlu ve profesyonellik gerektiren işlem yığınıdır. Evet işlem yığınıdır dedik ama bunun sebebi eşyalarınız nakliyat firmamız tarafından sorumsuz bir şekilde yüklenip, de montesi ve paketlemesi muhteşem bir şekilde yapıldı ve gereken tüm önlemler alındı ama yeterli midir derseniz bir nakliyat firması olarak buna cevabımız kesinlikle hayır olacaktır. Araç seyir halinde iken meydana gelebilecek herhangi bir kaza durumu karşılığında araç içerisinde bulunan eşyaların hasar almaları gayet olağan bir durum oluyor. Bu ve bunun gibi durumlara karşılık olarak şehirlerarası sigortalı nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Şehirler Arası Sigortalı Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Sigortalı Taşımacılık İçin Yapılması Gerekenler;

Programda Yer Alma

Şehirler arası sigortalı nakliyat hizmetleri almak istediğiniz taktirde taşıma tarihinden önce mutlaka aramanız gerekmektedir. Programımızda yer ayırtmak ve sağlı taşımalar planlamak adına sizler taşınmak istediğiniz tarihten önce haber vermeniz daha doğru olacaktır.

Sevkıyat Programla

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız ile şehirler arası nakliyat hizmetleri talepleriniz için firmamız ile anlaşma sağladığınız taktirde sevkıyat programımızda yer almak için taşıma gününde 10-15 gün önceden haber vermeniz yeterli olacaktır. Aksi taktirde yoğun olabilir ve istediğiniz tarihte taşımayı gerçekleştiremeyebiliriz.

Nakliyat Sözleşmesi

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız tüm taşımaları için nakliyat sözleşmesi yapmaktadır. Bu sözleşme hem müşteri haklarını korumak hem de firma haklarını korumak adına yapılmaktadır. Taşımada gerçekleşebilecek her hangi aksi bir durum ile karşılaşmanız ve karşılaşmamız durumunda yararlı olacaktır.

Nakliyat Sigortası

Nakliyat sigortalarını alanına göre yapmaktayız. Bunun sebebi ev eşyasının sigorta bedeli, ofis eşyalarının sigorta bedeli ve diğer eşya taşıma sigorta bedellerinin farklılık göstermesidir.

Sigortalı Evden Eve Taşıma
Sigortalı Ofis Taşıma
Sigortalı Parça Eşya Taşıma
Sigortalı Yük Taşıma
Sigortalı Eşya Taşıma

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız tüm taşımalarını sigortalı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.
Şehirler arası sigortalı nakliyat hizmetleri almak istediğiniz taktirde şehirler arası taşıma firmamız memnuniyet ile yardımcı olacak ve gerekli bilgiyi verecektir.