Şehirler Arası Nakliye

Şehirler arası nakliye hizmetleri almak istediğiniz taktirde İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız ile gönül rahatlığı ile iletişime geçip hizmet alabilirsiniz. Şehirler arası taşımacılık belgesi ve tüm şehirler arası hizmet yeterliliğine sahiptir İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız. Şehirler arası nakliye hizmetleri genellikle İstanbul ofislerimizden çıkışlıdır. Şehirler arası nakliyat Avrupa yakası, Meciiyeköy ve Gaziosmanpaşa şubeleri çıkışlı olmaktadır. Şehirler arası nakliyat Anadolu yakası hizmetlerini ise Maltepe’de bulunan merkez ofisimizden yürütmekteyiz.

şehirler arası nakliye İstanbul
şehirler arası nakliye İstanbul, Antalya, İzmir, Ankara

 

Şehirler arası nakliye ücretleri İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız ekonomik fiyatlar ile şehirler arası taşıma hizmetleri sunmaktadır. Şehirler arası nakliyeciler çok sayıdadırlar. Nakliye firmaları arasında tercih yapabilmek oldukça zordur. Fakat sizde biliyorsunuzdur ki seçtiğiniz firma alacağınız hizmeti belirler. Nakliyat hizmetlerinin sigortalı ve garantili olmasına özen gösterin aksi taktirde oluşabilecek her hangi bir eşyanızın alacağı hasar durumuna karşı alınmış bir önlem olarak düşünebilirsiniz.

şehirler arası nakliye

Türkiye’nin 81 iline şehirler arası nakliye hizmeti sunmaktadır. dilediğiniz zaman diliminde dilediğiniz hizmeti almak mümkün. Nakliyat hizmetleri almak istediğiniz taktirde müşteri temsilcimiz ile ön görüşme yapıp sonrasında ücretsiz ekspertiz hizmeti almanız mümkün. Böylelikle alacağınız hizmetin detaylarını ve kalitesini anlamış olacaksınız. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız tüm nakliyat hizmetleri için nakliyat sözleşmesi yapmaktadır. Ayrıca evinizin yüksek katlı olması ve binanızda bulunan asansörün küçük olmasını da düşünerek,asansörlü nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Yardımcı ofislerimizden olan Ankara’da ise şehirler arası nakliye Ankara hizmetlerini ve Ankara çevre illerine evden eve nakliyat hizmetleri sunmaktayız. Ankara şehirlerarası nakliyat hizmetleri yanızca ev eşyası değil ofis taşıma, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma gibi hizmetlerde vermekteyiz.

Antalya şehirlerarası nakliye hizmetleri ise Antalya’da bulunan ofisimizden yürütülmektedir. Antalya şehirlerarası nakliyat ve Antalya çevre illerine şehirler arası taşımacılık hizmetleri vermekteyiz.

Şehirler arası nakliye İzmir ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve diğer tüm nakliyat taleplerinizi karşılamaktayız. Şehirler arası nakliye fiyatları İzmir ekonomiktir. Parça eşya taşımacılık hizmetleri dahilinde planlı ve programlı nakliyat hizmetleri sunulmaktadır.
şehirlerarası nakliye
şehirlerarası nakliye

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız ihtiyacınız olan nakliyat hizmetlerin tümünü karşılayabilecek alt yapıya sahiptir.

Tüm nakliyat hizmetlerini garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktayız.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmasının kendi özüne ait olan araçlar ve alanında uzman olan eleman kadrosu ile daima profesyonel hizmet sürdürmeyi başarmış ve daima kendini geliştirmiştir. Sektörde elde ettiği memnun müşteri kitlesi ve başarı ile adını öncü firmalar arasına yer edinmeyi başarmıştır.

 

İLETİŞİM