Şehirler Arası Garantili Nakliyat

Nakliyat Firmamız, şehirler arası eşya taşıma taleplerinize olabildiğince önem vermekteyiz. Nakliyat firmamız tüm eşya taşıma işlemlerini eksper raporu ile yürütmektedir. İstanbul çıkışlı olan tüm şehirler arası nakliyat taleplerinize İstanbul’da bulunan ofislerimizden eksper yönlendirmesi yapmaktayız. Eşya taşıma işlemlerinin planlı bir şekilde organize edilebilmesi için eksper raporu önemlidir.

Eşyalarınızın alınacağı adrese bir eksper yönlendiriyoruz. Bu hizmetimiz tamamı ile ücretsizdir. Eksper raporu sonucu eşya miktarına uygun nitelikte araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araç seçimini gerçekleştirdikten sonra yine eşya miktarına göre eleman ve malzeme programlaması yapılmaktadır. Bu doğrultuda yapılan tüm eşya taşımacılığı problemsiz ve sorunsuz sonuçlanmaktadır.

şehirler arası nakliyat
şehirler arası nakliyat

Şehirler arası nakliye firmaları arasında seçim yapmak oldukça  önemlidir. Yapmış veya yapacağınız firma seçimi alacağınız hizmetin kalitesini belirlemektedir.

Şehirler arası nakliye hizmeti veren firmamız bu konuda özveri ile çalışmalar sürdürmektedir. Nakliye işlemlerinin tümünün tarafımızdan profesyonelce yapılması ve müşteri memnuniyeti sonuçlu çalışmalar sürdürmekteyiz.

Şehirler arası nakliye fiyat seçeneklerimiz zaman zaman %30 indirim fırsatları ile yapmaktayız.

Şehirler arası nakliyat işlemlerinin tümü sigorta kapsamında garantili bir şekilde sürdürülmektedir. Şehirler

Sigortalı Şehir İçi Taşımacılık

arası garantili nakliyat hizmetleri vermekteyiz.

Eşya taşıma esnasında oluşabilecek hasar veya aksi bir durum olduğu taktirde nakliyat sözleşmesi yaptığımız için garantili nakliyat kapsamında olmaktadır. Bu sebeple bizden ya da başka bir nakliyat firmasından şehirler arası nakliye hizmeti aldığınız taktirde mutlaka nakliyat sigortası yaptırınız. Nakliyat sigortası yapmanız eşyalarınızın garantili taşınmasını sağlamaktadır. Dikkat etmenizde fayda vardır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız tüm İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetlerini İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası ofislerimizden yürütmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası şehirler arası nakliyat için Maltepe’de İstanbul Avrupa yakası şehirler arası nakliyat hizmetlerini Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa ofislerinden sürdürmekteyiz.

İLETİŞİM

Antalya şehirler arası garantili nakliyat işlemlerini ise Antalya ofisimizden, İzmir şehirler arası garantili nakliyat taleplerini İzmir’de bulunan ofislerimizden, Ankara şehirler arası garantili nakliyat taleplerinizi ise Ankara’da bulunan ofisimizden geri kalan şehirler arası nakliyat taleplerini ise İstanbul merkez ofisimiz olan Maltepe şubemizi arayarak şehirlerarası taşıma hizmetleri hakkında bilgi alabilir, nakliyat sevkiyat programımızda yer ayırtabilirsiniz.