Şehirler Arası Eşya Taşıma

Şehirler arası eşya nakliyesi denilince aklınıza yalnızca ev eşyası taşımak değil nakliyata dair tüm hizmetle gelmelidir, çünkü firmamız şehirler arası eşya taşıma hizmetleri için oluşturduğu eleman kadrosu ve alt yapısı ile tam yetki sahibi bir nakliyat firmasıdır.

İstanbul da üç çıkış bölgemiz bulunmaktadır. Bunlardan biri Anadolu yakası şehirler arası nakliyat diğer ikisi ise Gaziosmanpaşa ve Mecidiyeköy’de bulunan İstanbul Avrupa şehirler arası nakliyat hizmetleri için belirlenen çıkış bölgelerimiz dendir. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız İstanbul şehirlerarası nakliyat hizmetlerini bu iki bölgeden yürütmektedir. İstanbul’dan tüm Türkiye’ye şehirler arası eşya taşıma hizmeti sunmaktadır.

Şehirler arası eşya taşıma
Şehirler arası eşya taşıma

İstanbul dışından Antalya, Ankara ve İzmir’de bulunan şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri veren şubelerimiz mevcuttur. Antalya şehirlerarası eşya taşıma, Ankara şehirlerarası eşya taşıma, İzmir şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Eşya Taşıma Hizmetleri Nelerdir?

Şehirler Arası Hizmetleri Nasıl Gerçekleşir ? 

Öncelikle şehirlerarası eşya taşıma hizmeti almak istediğiniz taktirde hizmet alacağınız firmanın profesyonelliğine güvenmeniz gerekmektedir. Şöyle ki seçtiğiniz firma sizin alacağınız hizmet kalitesini belirlemektedir.

Profesyonel bir firma seçimini yapmamda ne etkili olmaktadır. ? 

Bir firmanın kimliğini belirleyen en önemli unsurlardan biri de Referanslarıdır.

Bu sebepten ötürü firma ile anlaşma sağlamadan önce lütfen referanslarını inceleyiniz. Bugün hemen hemen her nakliyat firmasının birer web sitesi mevcut ve bu site içerisinde nakliyat firmasına dair çok şey bulabilirsiniz. Önceliğiniz firmanın gerçek bir firma olup olmadığını öğrenmek.. Bunun için de site bulunan adresi ziyaret etmek tüm iletişim numaralarını denemek ve referansları incelemek. Referansları incelemek yapacağınız en sağlıklı kontrol olacaktır.

Şehirlerarası eşya taşıma hizmetleri alırken mutlaka ama mutlaka Nakliyat Sözleşmesi ve Nakliyat Sigortası yapınız.

Sigortalı ve garantili şehirlerarası nakliyat

Şehirler arası eşya taşıma hizmeti aslında kapsamlı bir hizmettir. Şehirler arası evden eve nakliyat, şehirler arası ofis taşımaşehirler arası parça eşya taşımaşehirler arası parsiyel taşımaşehirler arası çeyiz eşyası taşımaşehirler arası bekar eşyası taşımaşehirler arası paletli malzeme taşıma hizmetlerinin tümünü firmamız sunmaktadır.

Şehirler arası eşya taşıma hizmetleri ve şehirler arası eşya taşıma fiyat bilgisi almak istediğiniz taktirde firmamız müşteri temsilcilerini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM