Şehirler Arası Eşya Depolama

Şehirler arası eşya depolama firmaları arasında yıllardır hizmet veren firmamız tüm Türkiye’den eşyalarının nakliyesini yapmaktadır.

Depolama;

Evinizde, iş yerinizde bulunan fazla eşyaların bir süreliğine muhafaza edilmesidir. Çeyiz eşyalarınızı koyacak yeriniz yok ise siz istediğiniz sürece biz İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması çeyiz eşyası depolama hizmeti de vermekteyiz.

Depolarımız;

GENİŞ
HAVADAR
FERAH
TEMİZ  mekanlardır.

İstanbul eşya depolama
İstanbul eşya depolama

Eşya Depolama Koşulları;

> Depolanmasını istediğiniz eşyaların, bulunduğu adresten alınması
Demirbaşların de montesinin yapılması
Mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleri ile korunmasını sağlamak
Depolanacak eşyaların adresten eşya depolama alanımıza getirip yerleştirilmesi
Depomuzda size ayırdığımız yerin sizler tarafından görülüp onaylandıktan sonra yerleştirilmesinin yapılması
Depoda kaldığı süre boyunca gerekli kontrol ve önlemlerin alınması
Depo sonrası taşımacılık hizmeti

EŞYA DEPOLAMA (3)

Özenle koruyoruz!

Eşya depolama alanında ki hassasiyetimiz tercih sebebi olmamızı tetiklemiştir. Bir müşterinin eşyasını depolar gibi değil kendi eşyalarımızı depoluyor gibi depolama hizmeti vermekteyiz.İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de bulunan depomuzda tüm depolama talepleriniz karşılanmaktadır.

Evinizde veya iş yerinizde ki fazla eşyalardan kurtulun, siz değil biz ekonomik fiyat seçenekleri ile özenle muhafaza edelim !

Depolama hizmetini aldığınız firma önemlidir. Seçim yaptığınız firma aslında sizin eşyalarınızın ne koşullarda depoladığını da seçmiş olursunuz. Yalnızca depolama değil depolanacak eşyaların taşınması için ayrı bir uzmanlık alanı gerektiriyor. İstanbul evden eve nakliyat firması olan nakliye firmamız eşya depolama hizmeti talepleri doğrultusunda eşya depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Depolarımızın geniş, havadar ve ferah mekanlar olması tercih sebebi olmamızı sağlamaktadır. Sizlerin evlerinde, iş yerlerinde, yazlıklarında, öğrenci eşyaları, bekar eşyaları, çeyiz eşyaları ve bir süreliğine kullanılmayacak olan makinelerin tarafımızdan istediğiniz süre boyunca ekonomik fiyat seçenekleri ile istediğiniz sürelerde korunmasını sağlamaktayız.

Antalya, İzmir, Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’den İstanbul’a gelen eşyalarınızın depolanmasını sağlıyoruz. Hem taşıma hizmetleri veriyor hem depolama hizmetleri veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Maltepe’de yer alan depomuzda hizmet sunmaktayız.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamızdan depolama hizmeti almak istediğiniz taktirde memnuniyetle yardımcı olacağız..

İLETİŞİM