Şehir İçi Parça Eşya Taşıma

Nakliyat sektörü çok fazla stresli bir süreçtir. Eşyalarınızın az ya da olmasının bir önemi yok.. Bulunduğunuz adresten başka bir adrese taşınmanız oldukça emek isten zorlu bir süreçtir ve ister istemez strese sokar sizi. Fakat biz nakliyat firması olarak sizin bu stresi hafifletmek en aza indirgemek ve taşıma işlemlerini olabildiğince aza indirgemek amacıyla sizlere nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma Nedir?

İstanbul şehir içi taşımacılık
İstanbul şehir içi taşımacılık

Parça eşya taşıma; bir ev eşyası miktarından az olan eşyaların taşınma talebidir. Evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, deponuzda, bodrumda veya öğrenci eşyası, çeyiz eşyası, bekar eşyası gibi miktar olarak az olan eşyaların bulunduğu adresten başka bir adrese taşınması talepleridir. Miktarı önemsemeksizin bir koltuk takımı taşıması, beyaz eşyaların komple taşınması, tek bir koltuğun ya da yatağın taşınması gibi taşınma taleplerinizin hepsini karşılamaktayız. Siz isterseniz çok sayıda eşya isterseniz tek parça eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz.

Şehirler arası parça eşya taşıma hizmetleri verdiğimiz gibi aynı şekilde şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri vermekteyiz. Şehirler arası parça eşya taşıma mantığı ile aynı olan şehir içi parça eşya taşıma mantığı aynı şekildedir.

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma Hizmetleri Hangi Lokasyonlarda Verilmektedir?

tek parça eşya taşıma
tek parça eşya taşıma

Şehir içi parça eşya taşımacılık hizmetlerini İstanbul’da yürütmekteyiz. İstanbul Anadolu yakası parça eşya taşıma hizmetleri için Maltepe’de, İstanbul Avrupa yakası parça eşya taşıma hizmetleri için Mecidiyeköy ve Gaziosmanpaşa’da bulunan ofislerimizden araç ve ekip yönlendirmesi yaparak taşınma taleplerinizi gerçekleştiriyoruz. Yalnızca İstanbul Anadolu yakası veya Avrupa yakasında parça eşya taşıma hizmeti değil yakalar arası parça eşya taşıma hizmetleri de vermekteyiz. Anadolu yakasında bulunan her hangi bir lokasyondan Avrupa yakasına taşınması gibi taleplerinizi de karşılamaktayız. İstanbul içi parça eşya taşıma talepleriniz yer fark etmeksizin tarafımızdan profesyonellikle yürütülmektedir.

Şehir İçi Parça Eşya Taşıma Hizmetleri;

> İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız tüm İstanbul içi parça eşya taşıma talepleriniz için kendi bünyesinde bulunan kapalı kasalı araçlar ile hizmet vermektedir.

Şehir içi nakliyat için gerekli olan tüm eleman ve ekipmanlar nakliyat firmamızın kendisi tarafından yürütülmektedir. 

Tüm çalışanlarımız, taşımacılık firmamızın kadrolu ve alanında uzman işinin ehli olan kişilerden oluşmaktadır.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız tüm nakliyat taleplerinizi sigortalı ve garantili nakliyat  hizmet kapsamında yapmaktadır. 

Kullandığımız ambalaj malzemeleri ultra mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemelerinden oluşmaktadır. Kullandığımız malzemeler ile taşıma esnasında eşyalarınızın hasar olma olasılığı minimize edilmektedir.

Eşyalarınızın bulunduğu veya taşınacağı adreste bulunan bina katı çok fazla yüksek ise ve binanızda yük asansörü bulunmuyor ise, İstanbul şehir içi parça eşya taşıma hizmetleri için asansörlü taşıma hizmetleri vermekteyiz.

parça eşya taşımacılığı
parça eşya taşımacılığı

 

Sizlerinde parça eşya taşıma veya tek parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızda İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız memnuniyet ile hizmet verecektir.

İLETİŞİM