Şehir İçi Ofis Taşıma

Şehir içi ofis taşıma alanında hizmet veren ofislerimizden; İstanbul Avrupa yakası ofis taşıma için Gaziosmanpaşa ve Mecidiyeköy’de buluna ofislerimiz, İstanbul Anadolu yakası ofis taşıma için merkez ofisimiz olan Küçükyalı’da hizmet sunmaktayız. Şehirlerarası ofis taşıma hizmetlerini yine İstanbul ofislerimiz, Antalya ofis, İzmir ofis ve Ankara ofislerimizden yürütmekteyiz.

İstanbul şehir içi ofis taşıma
İstanbul şehir içi ofis taşıma

Ofis taşıma gerekliliklerinden öncelikli olan zaman planlamasının en doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Bunun sebebi iş yeri taşıması olduğu için taşıma süresinde tüm iş eylemlerinizi durdurmuş olacaksınız. Biz İstanbul Akdeniz Nakliyat firması olarak bu sürecin en kısa sürede tamamlanması için gerekli tüm çalışmaları hızlandırarak

şehir içi ofis taşıma
şehir içi ofis taşıma

yapmaktayız.

Şehir içi ofis taşımacılık hizmetleri için ücretsiz eksper yönlendirmesi yaparak ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Bunun sebebi taşınacak olan iş yerinin içerisinde bulunan eşyaları, iş yerinin kaç katlı olduğu, ofis girişinin hangi boy araç girişine uygun olduğu, eşyaların miktarı gibi sebeplerden dolayı ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Bu ve bunun gibi kontroller yapıldıktan sonra eksper raporu oluşturulmaktadır. Oluşturulan rapor baz alınarak çalışma planı oluşturulmaktadır. Bu çalışma planı minimum sürede maksimum iş yapabilmek adına oluşturulur.

Tüm ofis taşıma hizmetlerini garantili ve sigortalı olarak yapmaktayız.

İstanbul Akdeniz Nakliye firmamız ofis taşıma firmaları arasında ofis taşıma tavsiye edilen firmalar arasında yer almaktadır. Bunun sebebi yıllardır profesyonelce çalışmalar sürdürmesidir. Bunun kanıtı olarak da referanslarımız olarak gösterilebilinir.
iş yeri taşımacılık
iş yeri taşımacılık

Ofis taşımacılık firması olarak tüm araçlarımız kapalı kasalıdır. Bunun sebebi araç kasalarının eşya taşımaya yeterliliğinin olması ve eşya korumaya elverişli yapıda olmasıdır. Taşıma işlemleri yalnızca yaz mevsiminde yapılmıyor dört mevsim hizmet halinde olduğumuz için hava durumunun engel oluşturmaması için kapalı kasa araç kullanıyoruz. Havanın yağmurlu, aşırı sıcak veya yağışlı olması eşyalarınız için hiçbir sorun teşkil etmeyecektir. Tüm araçlarımız eşya taşımaya elverişli olan araçlardır.

Kullandığımız ambalaj malzemeleri ise, mukavemeti yüksek olan ambalaj malzemeleridir. Eşyalarını oluşabilecek hasara karşı koruyabilen niteliktedir.

 Şehir içi ofis taşıma sektörünün öncü isimlerinden olan nakliyat firmamız daima profesyonel çalışmalar sürdürerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar sürdürmüştür.  Bu sebeple iş yeri taşımacılığı hizmetlerinde kendimize güveniyoruz.  Şehir içi ofis taşıma tavsiye edilen firmalar arasında yer almaktayız.

Sizlerinde nakliyat ihtiyaçlarınızda memnuniyetle bilgi verebilecek müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterli olacaktır.

İLETİŞİM