Şehir İçi Eşya Depolama

İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız evden eve nakliyat, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinin yanı sıra birde şehir içi eşya depolama hizmeti sunmaktadır. Şehir içi depolama ihtiyaçlarınızda rahatlıkla güvenebileceğiniz depolama hizmeti veren nakliyat firması ihtiyaç halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fazla eşya sahip olup yaşam alanınızı genişletmek istemeniz kadar doğal bir sebep olamaz muhtemelen..

eşya depolama

eşya depolama

Çeşitli sebeplerden dolayı bir süreliğine eşyalarınızı başka bir yerde muhafaza etmek istediğiniz taktirde gönül rahatlığı ile dilediğiniz sürelerde eşyalarınızı sizin için depolayabiliriz. Eşya depolama hizmetlerinin tümünü depo süresince garantili ve sigortalı hizmet kapsamında yürütmekteyiz.

Depolama hizmetleri için seçim yaptığınız firma çok önemlidir. Eşyalarınızın ne koşullarda, nasıl mekanlarda depolandığına dikkat etmeniz önemlidir. Eşyalarınızın depolandığı yer; havadar değil ise eşyalarınızın nem alması rutubete maruz kalması sizin açınızdan hoş olmayan bir durum olacaktır.  Geniş, havadar ve ferah mekanlardan oluşan depo alanımızı tercih etmeniz eşyalarınız

EŞYA DEPOLAMA HİZMETLERİ

Depolama hizmetleri şöyle yürütülmektedir firmamızda;

Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda depolama alanında yetkili ve bilgi sahibi olan müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Öncelikle depolanacak eşyanın miktarı önemlidir. Bu konuda firmamızın kesin bir kuralı yoktur. Dilerseniz tek eşya depolama hizmeti dilerseniz çok sayıda eşya depolama hizmeti alabilirsiniz. Eşya miktarı belirlendikten hemen sonrasında eşyanın alınacağı adres önemlidir. İstanbul içi depolama veya şehirler arası depolama hizmetleri sunmaktayız. Şehirlerarası depolama talepleriniz şöyle olabilir; Antalya’dan İstanbul’a depolama ve tüm Türkiye’den İstanbul’a depolama hizmetleri sunmaktayız. Bu ve bunun gibi sebepler fiyat unsurunu etkileyen faktörlerdir. Sonrasında eşyanızın depomuzda kalacağı süre önemlidir.

Eşya Depolama Fiyatları

  • Eşya miktarınız
  • Eşyanın alınacağı adres
  • Eşyanın şehir içi depolama mı , şehirler arası depolama mı yapılacağı
  • Eşyanın ne kadar süre depolanacağı
  • De monte yapılacak eşya miktarı

gibi unsurlar eşya depolama fiyat belirleyen unsurlardır.

Depoma sonrasında eşyalarınızın dilediğiniz adrese taşınması tarafımızdan yapılıp tekrarında montesi, kurulumu ve yerleştirilmesi eşya depolama hizmetimize dahildir.

Yazlığınız da, ofisinizde, evinizde, iş yerinizde yer açmak isterseniz eşya depolama hizmetlerini cazip fiyatlar ile garantili ve sigortalı bir şekilde sunmaktayız.

İLETİŞİM