Parsiyel Taşıma


 Parisel Taşıma, parça eşya taşımanın bir diğer adı olan parsiyel taşıma hizmetleri için parça taşıma hizmetleri ile tüm koşul ve hizmetler aynı şekilde sunulmaktadır. İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması daima en iyi hizmeti sunma gayesinde olan bir firmadır. Ev eşyasına eş değer olmayan eşyaların , bu eşyaları şöyle sıralayabiliriz; bekar eşyası taşıma, çeyiz eşyası taşıma, öğrenci eşyası taşıma, yazlığa eşya taşıma, depoya eşya taşıma veya depoma hizmeti gibi az miktarda olan eşya taşıma hizmetlerinin tümünü kapsayan hizmeti Parsiyel Eşya Taşıma olarak nitelendirilebilir. 

Parsiyel eşya taşıma konusunda müşteriler biraz tedirginlik göstermektedir. Bunun sebebi verilen zamanın aksaması ya da eşyaların karıştırılıp kayıp olması gibi soru işaretleri oluşmaktadır. Fakat yıllardır hizmet sunan İstanbul Akdeniz Nakliyat Firması parsiyel taşıma alanında uzman ekipler ile çalışmalar sürdürmektedir. Zamanlamanın en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde planlandığı olan üstü bir durum ile karşılaşmadıkça zamanlama da bir aksiliğin meydana gelmeyeceği planlamalar doğrultusundan parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Müşterilerimiz için önem arz eden hususlar bizim içinde önem arz etmektedir. ‘Müşteri önceliği firma önceliğidir’ diyerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yıllardır sektörde bulunmanın ve alanında en iyi hizmet sunan firmalar arasında yer almanın gururunu yaşamaktayız. parsiyel eşya taşıma hizmetleri sunarlen kendi araç ve ekipmanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Araçlarımızın tümü İstanbul Akdeniz nakliyat firmasının kendi özüne aittir ve tüm araçların üzerinde firma logosu bulunmaktadır.

Parsiyel yük taşımacılık firmaları arasında seçim yaparken dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Parsiyel eşya taşıma fiyat olarak ele aldığımızda oldukça ekonomik fiyat seçenekleri ile hizmet sunmaktadır parsiyel yük taşımacılık firmaları. Bu sebeple seçim yaparken özellikle çok fazla dikkat edilmesi gerekmektedir. 

 

Parsiyel taşıma alanın da sıkça rastlanılan en büyük problem taşeron firmalar ile çalışan firmalar ve taşeron firma tercihinde bulunan müşterilerdir. En iyi paketleme ile eşyalarınızın hasar alma olasılığı aza indirmektedir. De-montaj montaj alanında uzman olan ekiplerimiz ile eşyalarınız İstanbul Akdeniz Nakliyat güvencesi ile sökümü kurumu yapılmaktadır. Parsiyel taşıma alanında profesyonel ekipler ile sigortalı nakliyat ve sözleşmeli nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

parsiyel yük taşıma
parsiyel yük taşıma

Memnun müşteri kitlesine ulaşmanın gururunu yaşamaktayız.

İLETİŞİM