Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma hizmetleri, nakliyat işlemleri yapılmadan önce uzman bir ekspertiz tarafından desteklenmelidir.

Ekspertiz hizmeti alınmadan kurumsal taşıma hizmeti almayınız!

Ekspertiz raporu sonucu nakliyat planlamasının en doğru şekilde yapılması önemlidir. Nakliyat planlaması, hizmet veren firma ve hizmet alan müşteri planlaması ile oluşan zaman kavramının önem arz ettiği işlemlerin bütünüdür. Nakliyat planlaması oluştururken firmanın kendi çalışma programını aksatmadan hizmet verdiği müşterinin isteklerini göz ardı etmeden zamanını en verimli şekilde kullanıp kısa sürede çok yapılmadır.

kurumsal eşya taşıma
kurumsal eşya taşıma

 

İstanbul Akdeniz Nakliyat Firmamız bu konuda profesyonel ekibi ve kurumsal taşımalar için ayrı oluşturduğu çalışma ekibi ile kaliteli hizmet sunarken alanında öncü firma olmayı başararak emin adımlarla ilerlemeyi sürdürmektedir.

kurumsal ofis taşıma
kurumsal ofis taşıma
kurumsal ofis taşımacılık
kurumsal ofis taşımacılık
kurumsal ofis ve ev taşıma
kurumsal ofis ve ev taşıma

Kurumsal Taşıma, İstanbul Akdeniz Nakliyat firmamız kurumsal taşımacılık adı altında şirketlerde toplu taşınma gibi durumlarda senelik sözleşme yapılarak taşımalarda %10-15 özel iskonto yapılmaktadır. Şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ticari taşıma, parsel taşıma. tüm Türkiye genelinde yurt içi nakliyat hizmetleri için anlaşmalı firma indirimli fiyatlarımız geçerlidir.

İstanbul Akdeniz Nakliyat firması çalıştığı çok sayıda kurumsal firmanın nakliyat hizmetlerini geçmişten günümüze kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizde kurumsal müşteri taşımacılığı hizmeti almak istediğiniz taktirde İstanbul Akdeniz Nakliyat firmasını arayarak ücretsiz ekspertiz hizmeti talebi alarak eviniz, iş yeriniz için en doğru nakliyat planlaması ile indirimli taşıma fırsatlarını kaçırmayın.

Kurumsal taşıma hizmetleri daima referansları kuvvetli olan firmalardan almaya özen gösteriniz. Nakliyat hizmetleri için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

http://www.istanbulakdeniznakliyat.com/iletisim

 

kurumsal ofis ve ev taşımacılık
kurumsal ofis ve ev taşımacılık