İstanbul Antalya Şehirler Arası Nakliyat

Antalya evden eve nakliyat
Antalya evden eve nakliyat

İstanbul Antalya Şehirler Arası Nakliyat hizmetlerini Akdeniz bölge şube ve Marmara bölge şubelerimizden yürütmekteyiz. İstanbul Avrupa yakası çıkışlı – dönüşlü nakliyat taleplerini Mecidiyeköy şube ve Gaziosmanpaşa şubelerinden, İstanbul Anadolu yakası çıkışlı – dönüşlü nakliyat taleplerini Maltepe’de bulunan merkez ofisimizden yürütmekteyiz. Antalya çıkışlı – dönüşlü nakliyat taleplerini ise Antalya merkezde yer alan ofisimizde yürütmekteyiz.

Antalya – İstanbul yol güzergahında bulunan Bursa, Eskişehir, Yalova, Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar, Isparta, Burdur, Alanya illerinde ki nakliyat taleplerinizi yine Antalya ve İstanbul’da bulunan ofislerimizde karşılamaktayız.

Tüm şehirlerarası nakliyat taleplerinizi karşılayabilecek alt yapıya sahip olan firmamız daima profesyonel hizmet verip müşteri memnuniyetini garantilemeyi hedeflemiştir.

İstanbul Antalya arası nakliye
İstanbul Antalya arası nakliye

İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat firmaları arasında seçim yapmak elbette zordur. Fakat seçim yaparken profesyonel olan firma seçiminde bulunmak beraberinde profesyonel hizmet almanızı da sağlamış olacaktır. Bu sebeple nakliyat firma seçiminde bulunurken seçici davranmanız da fayda vardır.

İstanbul Antalya arası şehirler arası nakliyat fiyat unsurunu belirleyen faktörler vardır. Eşyanızın miktarı fiyatı belirleyen temel unsurların başında yer almaktadır. Çünkü komple veya parça eşya taşıma fiyatları oldukça farklıdır. Tek parça eşya taşıma ile ev eşyası taşıma arasında çok fazla eşya farkı vardır. 3+1 ev eşyası için araçta ayrılan yer ile tek parça için ayrılan yer arasında büyük fark vardır. Bu sebeple öncelikle eşya miktarınız, nereden nereye taşınacağınız, eşyayı aldığımız yerin katı, taşınacağınız yerin katı, eşyanın tümünün paketlenmesi, monte- de monte yapılması, dış cephe asansör isteyip istemediğiniz gibi unsurlar etki göstermektedir nakliyat fiyatlarında.

şehirlerarası nakliyat
şehirlerarası nakliyat
Ev eşyanızın tümü de olsa ofisinizden bir kaç parça eşya da olsa, paletli malzeme de olsa, depo ve arşivinizde alınacak malzemeler de olsa tüm taleplerinize uygun fiyat teklifleri ve profesyonel hizmet sunarak çözüm ortağınız olmaktayız.

İstanbul Antalya şehirler arası nakliyat hizmeti alırken mutlaka profesyonel destek almalısınız. Aksi taktirde çok daha düşük fiyatlar ile kaliteli hizmet sunacaklarını iddia eden firmalar olacaktır ama beklediğiniz hizmeti alamazsınız. Bu sektörde bulunan nakliyat firmalarının %80 i taşeron firmadır. Bu sebeple firmadan ekspertiz hizmeti talebinde bulunmanız, nakliyat sigortası ve nakliyat sözleşmesi yapmanız sizin ve eşyalarınızın sağlıklı taşınması için sağlıklı olacaktır.

Antalya nakliyat

Firmamız tüm nakliyat hizmetlerini tamamıyla sigortalı ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İLETİŞİM