Fabrika Taşıma

  

Fabrika Taşıma,  ancak alanında uzman olan ekip ve ekipmanlar ile taşınması mümkün olan nakliyat hizmetlerin biridir. Fabrika taşınma alanında iş güvenliği oldukça büyük ölçüde önemlidir. Büyük makineler, aletlerin taşınması beceri ve fabrika taşıma alanında bilgi istemektedir. Taşıma yöntemleri eğitimi alan tüm elemanlarımız bu taşımalarda yetkinliğe sahiptirler. Fabrikalarda bulunan malzemeler, makineler hakkında bilgi habibi ve taşınması konunda pratik bilgi eğitimi verilerek fabrika taşıma alanında uzmanlaşmış ekipler ile fabrika taşıma hizmeti sunmaktayız.

 

 Fabrika taşıma hizmeti sunarken yalnızca kapalı kasa araç kullanımı yeterli olmayacaktır. Fabrika taşıma alanında yeterliliğe sahip olan firmamız oldukça güçlü referansa sahiptir.

 

Açık kasa tır, pottif, transplet, küçük ve büyük ölçekte vinç kullanımı mümkündür.  Fabrika taşıma ve fabrika içerisinde bulunan ofislerin taşınması için firmamız ile iletişime geçip detaylı bilgi almanız, ekspertiz desteği talep etmeniz mümkündür. Alanında uzaman olan İstanbul Akdeniz Nakliyat firması daima hizmet sunmaya hazırdır.