Asansörlü Şehir İçi Nakliyat

Asansörlü şehir içi nakliyat hizmeti almak istediğinizde küçük bir araştırma yaptığınız taktirde çok sayıda asansörlü şehir içi nakliyat hizmetleri veren firma ile karşı karşıya kalmaktasınız. Çok sayıda ki asansörlü nakliye hizmeti sunan firmalar arasında elbette seçim yapmak kolay değildir. Hizmet almakta hizmet verebilmekte kolay değildir.  Bu sebeple sizlere seçim yaparken yardımcı olabilecek birkaç tüyo vermek isteriz.

asansörlü evden eve nakliyat
asansörlü evden eve nakliyat

Asansörlü Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Alırken Firma Seçimine Dikkat !

  •         Firmadan ekspertiz hizmeti talebinde bulunun
  •         Yüz yüze görüşmeyi talep edin
  •         Gelecek olan araç fotoğrafı, plakası isteyin
  •         Nakliyat sözleşmesi yapın mutlaka
  •         Sigorta poliçesinin bir örneğini isteyin
  •         Nakliyat firması referanslarını inceleyiniz
  •         İSTEEND üyesi firma ile çalışmaya özen gösteriniz.
  •         Firmayı ofisinde ziyaret edin böylece her hangi bir problem olduğu takdirde gidebileceğiniz belirli bir adres olmuş oluyor

 

asansörlü-nakliyat

İSTEEND ; İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği demektir. İstanbul’da nakliyat hizmeti sunan gerçek nakliyat firmaları bu derneğe üyedir. Her ilde bunun gibi dernek ve kuruluşlar vardır. Bu sebeple nakliyat hizmeti almanızda en önemli hususlardan biride bu dernek üyesi olmasıdır.

 

 

şehir içi asansörlü taşıma

Bu ve bunun gibi bir çok yapılabilecek vardır. Lütfen nakliyat hizmeti alırken dikkatli davranın çünkü nakliyat sektöründe yer alan firmaların %80 firma değildir. Taşeron firmadır. Bu büyük sorunlara yol açabilir. Eşyalarınızın kaybolması, çalınması veya satılması gibi durumlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

 

 

Asansörlü nakliyat firmaları İstanbul arasında asansörlü nakliyat fiyatları olarak oldukça ekonomik fiyat seçenekleri olarak ekonomik fiyatlar ile nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Tüm Türkiye’de nakliyat hizmeti sunan firmamız asansörlü taşımacılık fiyatları İstanbul olarak hizmet kalitemizi daima yükselterek en iyi hizmeti ekonomik fiyatlar ile vermekteyiz.

Biz İstanbul Akdeniz Nakliyat firması olarak gerek nakliyat araçlarımız olsun gerekse ambalaj malzemeleri olsun evden eve nakliyat hizmetine uygun nitelikte olup, hasar alma olasılığını minimize etmektedir.

İstanbul Akdeniz Evden Eve Nakliyat Firmamız İstanbul içi asansörlü nakliyat ve şehirler arası asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Asansörlü evden eve taşımacılık tercihi zaman açısından fark etmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetleri daha sağlıklı ve daha kısa zamanda nakliyat işlemlerinin sonlanmasını sağlamaktadır.

İstanbul asansörlü nakliyat
İstanbul asansörlü nakliyat